Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان از افتتاح 22 طرح صنعتی ، معدنی و تجاری همزمان با دهه مبارک فجر در استان خبر داد .

ˈ علی منتظری ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : این طرح ها در زمینه تولید محصولات فولادی ، صنایع فلزی ، غذایی ، سلولزی ، کانی غیرفلزی و پلاستیکی می باشند .

وی افزود : طرح های یاد شده در شهرستان های رشت ، آستارا ، آستانه اشرفیه ، بندرانزلی ، رودبار ، سیاهکل ، شفت ، صومعه سرا ، فومن و لنگرود واقع شده اند .

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان خاطر نشان کرد : برای بهره برداری از این طرح ها حدود یک هزارو 200 میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام گرفته و با راه اندازی آنها برای 580 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می شود .

منتظری طرح تولید میلگرد ، طرح تولید چرخ محور واگن های باری و چند طرح صنایع سلولزی را ازمهمترین طرح های قابل افتتاح در دهه فجر امسال عنوان کرد و گفت : این طرح ها به عنوان طرح های منتخب حوزه تولید و تجارت استان از میان واحدهای راه اندازی شده در سال جاری و به نمایندگی از حوزه مذکور طی مراسمی با حضور مسوولان محترم به طور رسمی افتتاح می شوند .

وی همچنین از افتتاح سه طرح دیگر در زمینه تولید الیاف کربن ، قوطی های آلومینیومی درب دار و ام دی اف در ابعاد ملی اندکی پس از دهه مبارک فجر با حضور مسوولان کشوری و استانی خبرداد .

منتظری افزود : مجموع سرمایه گذاری این سه طرح بالغ بر دو هزار و 160 میلیارد ریال می باشد و با راه اندازی آنها برای 480 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می شود .

استان گیلان حدود دو هزار و600 واحد صنعتی فعال دارد .

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 2

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان