Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

اختصاصی گیلانیان : به پاسداشت ۶۰ سال خدمات صادقانه و خالصانه دکتر (امین چمساز) ، پزشک خیر و انساندوست شهر خمام در آینده نزدیک طی مراسمی تندیس این پزشک در یکی از میادین شهر نصب خواهد شد .

ساخت تندیس نیم تنه ی دکتر چمساز به ارتفاع 70 سانت که مراحل پایانی ساخت خود را طی می نماید قرار است بر روی سکویی به ارتفاع ۱۳۰ سانتی متر نصب شود مورد بازدید بخشدار خمام و پیشنهاد دهندگان این لوح سپاس انسانی قرار گرفت .

بخشدار خمام در این بازدید گفت : دکتر چمساز در طول سال های گذشته خدمات بی منتی را به مردم خمام ارائه نموده، از فقرا دردهایی را برداشته و از آنان دستگیری نموده است.

حسین ذاکر استقامتی، تصریح کرد : مردم بسیاری که در برهه ای از زمان پولی برای مداوای خود یا نجات جان فرزند و یا سایر عزیزان خود نداشتند به وسیله این پزشک خیر و انساندوست سلامتی خود و عزیزان شان را بازیافتند و امروز به پاس آن همه خدمات صادقانه و خالصانه با ساختن این تندیس می خواهند خوبی های این پزشک را برای خود و آیندگان خود پاس بدارند .

وی ادامه داد : منظور از ساخت و رونمائی تندیس دکتر چمساز احترام به خدمت و خوبی ها است که دکتر الگوی بسیار مناسبی برای این مهم بوده است .

استقامتی با بیان اینکه لازم است با مصوبه شورای شهر خمام میدانی به نام دکتر امین چمساز توسط شهرداری احداث و تندیس وی در آن میدان رونمائی شود .

گفتنی است دکتر چمساز در شهر خمام از چنان محبوبیتی برخوردار است که وقتی این پزشک در برنامه مهتاب شبان شبکه باران حضور پیدا کرد مردم شهر خمام با گذاشتن تلویزیون در پیاده روهای خیابان به تماشای این برنامه نشستند ./برگرفته از خمام نیوزdscf6068

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 4

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان