Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

مسؤول روابط عمومی سپاه از دستور ویژه سرلشکر جعفری به فرماندهان سپاه استانی برای امداد رسانی به مردم استان های گیلان و مازندران خبر داد.

سردار رمضان شریف مسؤول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به بحران بارش برف استان های شمالی کشور، اظهار کرد: بعد از مشخص شدن ابعاد گسترده بحران بارش برف در استان های گیلان و مازندران و لزوم حضور گسترده و منسجم سپاه و بسیج در این امر سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه دستور ویژه برای کمک به مردم و دستگاه های مسئول را به فرماندهان سپاه های این دو استان صادر کرد.

وی افزود: تاکنون 18 گردان در استان گیلان و 12 گردان نیروی انسانی در استان مازندران کار امدادرسانی به مردم و کمک به دستگاه های مسئول را انجام می دهند.

سردار شریف تاکید کرد: همچنین 70 دستگاه مهندسی مانند لودر در اختیار مجموعه های امدادرسان و 180 دستگاه خودرو کمک دار برای ارسال مایحتاج به مردم منطقه از سوی سپاه مشغول فعالیت هستند.

مسؤول روابط عمومی سپاه ادامه داد: سرلشکر جعفری همچنین به واحدهای مستقر در گیلان و مازندران و همچنین قرارگاه خاتم انبیا(ص) دستور داده است تا تحت امر فرماندهان سپاه این دو استان به مردم کمک رسانی کنند.

شریف با بیان اینکه قطع گاز یکی از مشکلات ویژه این منطقه است، اظهار داشت: سپاه مازندران پیش از این با همکاری شرکت گاز 40 نفر از بسیجیان را در حوزه بحران گاز آموزش داده بود که این افراد در جهت رفع قطع گاز مناطق مورد نظر فعالیت می کنند که کارساز و موثر بوده است.

وی در پایان گفت: همچنین نیروی هوافضای سپاه برای پشتیبانی هوایی جهت رفع نیازهای احتمالی سپاه های استانی و ستاد بحران آمادگی دارد./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان