Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مهندس مهدی علی نژاد مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: برای تامین آرد نانوایی های استان هیچ مشکلی وجود ندارد و علت کمبود آرد تعداد محدودی از نانوایی ها در شهرستانهای گرفتار در بحران برف، انسداد راههاست که به دلیل مسدود بودن راهها هیچ وسیله نقلیه ای نمی تواند توزیع و انتقال آرد را انجام دهد.

وی گفت: در همه نانوایی های شهرستان رشت پخت نان انجام می شود و در پی بارش برف در چند روز گذشته هیچ واحد نانوایی در این شهرستان با مشکل کمبود آرد مواجه نبوده است.

علی نژاد خاطرنشان کرد: برخی از واحدهای نانوایی رشت برای شهرستانهای گرفتار در بحران برف نان می پزند و این نان ها به دست مردم می رسد.

وی با اشاره به اینکه علیرغم مسدود بودن راهها 2 کامیون آرد به شهرستان صومعه سرا فرستاده شد، ادامه داد: 20 هزار قرص نان در شهرستان صومعه سرا و 12 هزار قرص نان روز گذشته در فومن توزیع شد.

علی نژاد با بیان اینکه با تلاش های شبانه روزی مسیر 6 کارخانه آرد استان همواره باز است، تصریح کرد: با انجام چنین تمهیداتی، مردم برای تهیه نان خود با مشکلی مواجه نشدند و لازم بود برنامه ریزی های بهتری برای بازگشایی و باز نگه داشتن برخی از مسیرها در شهرستانها از جمله شهرستان صومعه سرا انجام می شد تا کامیون ها برای رساندن آرد به برخی از نانوایی ها با مشکل مواجه نمی شدند.

وی خاطرنشان کرد: از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان آمادگی کامل وجود دارد تا با بازگشایی مسیر این نانوایی ها بلافاصله با همکاری سازمان هلال احمر گیلان خدمات راسانی به مردم انجام شود./منبع : ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان