Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست بررسی آخرین وضعیت مناطق برفی استان که با حضور وزیر نیرو به نمایندگی از رییس جمهور. برگزار شد با بیان اینکه در بازدیدهای خود ازمناطق برفی شاهد تلاش همه دستگاههای اجرایی برای رفع بحران ناشی از برف گفت : خدمات آب ، برق وگاز ، سوخت رسانی، تامین ارزاق عمومی بویژه آرد ونان در این مناطق هم اکنون مشکلی ندارد. و تردد در راههای اصلی وفرعی استان نیز در جریان وارتباط بیشتر روستاها نیز برقرار است .

نماینده عالی دولت در گیلان در این نشست2 ساعته که تا 30 دقیقه بامداد پنج شنبه ادامه یافت حجم ، وسعت و کاهش دمای برف اخیر را کم سابقه دانست و افزود : با توجه به پیش بینی های صورت گرفته در ستاد مدیریت بحران استان در نخستین ساعات بارش برف دستگاههای اجرایی و خدمات رسات با تمام توان خود جهت خدمت رسانی به مردم در صحنه حضور یافتند و از بروز حوادث بدی که امکان وقوع آن وجود داشت جلوگیری بعمل آمد .

وی از طرح بررسی برآورد خسارت وارده ناشی از برف استان های گیلان و مازندران در جلسه آتی هیئت دولت خبر داد و گفت : ضرورت برآورد دقیق خسارت های ناشی از برف استان در دوروز آینده جهت جمع بندی و ارسال به هیئت دولت بسیار مهم است.

استاندار گیلان همچنین خواستار توجه ویژه مسئولین کشوری برای اختصاص اعتبارات لازم در بخش های خصوص ، مردمی و دولتی گردید .

استاندار گیلان در ادامه سخنان خود افزود : به دستور ریس جمهور بخش اعظمی از مباحث مطرح گردیده در جلسه امروز هیئت دولت نیز به بحث بارش برف در مناطق گیلان و مازندران اختصاص یافت .

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه در پی بارش سنگین برف از تمامی امکانات دولتی و بخش خصوصی استفاده شد، گفت : گیلان با توجه به حادثه خیز بودن، نیازمند امکانات و تجهیزات بیشتر است.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 2

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان