Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : مهندس علیرضا شعبان نژاد گفت: میزان اولیه خسارت احتمالی به بخش کشاورزی 80 میلیارد تومان محاسبه شده است ولی با بسیج همگانی همکاران سازمان در شهرستان ها به عنوان حافظان منافع مردم و حامیان دولتی تا روزهای آتی میزان خسارت کامل مشخص خواهد شد.

وی با سپاسگزاری از همراهی رسانه های گروهی استان در انعکاس مطالبات به حق مردم اظهار کرد: میزان بارش برف در استان گیلان در بعضی از مناطق به 3 متر هم رسیده بود و این میزان بارش قطعا خسارت های زیادی در فضای باز ایجاد کرده است و با توجه به فضای کار در بخش کشاورزی در فضای آزاد برآورد خسارت باید با دقت و با بحث کارشناسی صورت پذیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی از طرح تجهیز و توسعه 55 هزار هکتار از اراضی این استان در سال 93 خبر داد و گفت: با طرح قراردادی به صورت فاینانس در سال آتی، 55 هزار هکتار از اراضی گیلان تجهیز و نوسازی می شوند که این طرح با 3 سال مطالعه و زمان بندی اجرایی یک ساله عملیاتی خواهد شد.

مهندس شعبان نژاد با اشاره به جایگاه روابط عمومی و نقش ارتباطات در دنیای شیشه ای امروز، تعامل ارتباطی و اطلاع رسانی را مهمترین ویژگی روابط عمومی ذکر کرد و گفت: گستردگی کار سازمان در استان گیلان نیازمند ارائه خدمات مناسب به مردم و پاسخگویی در خور شان این مردم است. آرمان ما برای رسیدن به این قوت ایجاد توانمندی هایی است که از مراجعات مکرر به سازمان جلوگیری کند و از طریق فضای ساختاری الکترونیک و نو بتوانیم پاسخگوی رفع ضروریات مراجعان باشیم.

در ادامه مهندس رضا آریایی مدیر دفتر ریاست سازمان جهاد کشاورزی نیز با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به خدمات ارزنده 31 ساله مرتضی نجاتی مدیر روابط عمومی سابق اشاره کرد و از توانمندی رضا مودب شعار در تصدی مدیریت جدید روابط عمومی سازمان مطالبی ارائه کرد.

در این مراسم مهندس رضا مهاجری نیز به سمت امور شهرستانها و مجلس سازمان جهاد کشاورزی معرفی شد و با لوح تقدیری از زحمات مرتضی نجاتی تشکر و رضا مودب شعار به سمت مدیر جدید روابط عمومی منصوب شد./منبع : ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان