Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان ظهر امروز با حضور در خانه شبانه روزی پرورشگاه مژدهی رشت در فضایی گرم و صمیمی در ضیافت نهار کودکان این پرورشگاه حضور یافت و از آنان دلجویی کرد .

دکتر نجفی در این مراسم با بیان اینکه امروز برای وی روزی به یاد ماندنی است اظهار داشت : از خداشاکریم که توفیق حضور در میان شما فرزندان عزیز را نصیب من کرد و امیدوارم بتوانم درجهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به شما موفق باشم

وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاشها و خدمات ارزنده و بی شائبه دست اندرکاران پرورشگاه مژدهی رشت و خیران آنان را افرادی پرکار ، با همت ، پرتلاش و پویا دانست و گفت : کار شما عزیزان اقدامی ارزشمند و ستودنی و افتخاری بزرگ است که در این راه مقدس گام بر می دارید .

استاندار گیلان مدیران استان را موظف به خدمت رسانی هرچه بهتر به مجموعه های خیریه دانست و افزود : خدمت به مجموعه های خیریه در سطح استان از جمله اولویتهای کاری به شمار می رود چرا که افراد تحت پوشش در آن از فرزندان این ملت هستند.

در ادامه این مراسم قدیمی مدیر خانه شبانه روزی پرورشگاه مژدهی رشت با قدردانی از حمایتهای استاندار گیلان گفت: در این پرورشگاه از 100کودک و نوجوان نگهداری میشود. منبع : استانداری

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان