Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مدیر روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره منطقه ای فجر مطبوعات محلی گیلان خبر داد و اظهار کرد: جشنواره مذکور با حضور استان های مازندران، گلستان، قزوین، زنجان و اردبیل در نیمه دوم اسفند ماه سالجاری برگزار می شود.

قاسم مصفا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان با اعلام تمدید این فرصت تا 10 اسفند ماه سالجاری گفت: ارج گذاشتن و تجلیل از تلاشگران و فرهیختگان عرصه رسانه، ایجاد زمینه تبادل نظر و انتقال تجربه بین نشریات مکتوب و مجازی و تبیین نقش رسانه ها در ترویج آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را از اهداف جشنواره مذکور اعلام کرد.

دبیر جشنواره منطقه ای فجر مطبوعات محلی آشنایی با ظرفیت ها و قابلیت های رسانه های مکتوب و مجازی و بهره گیری از این قابلیت ها را از اهداف دیگر جشنواره عنوان کرد و افزود: تبیین نقش رسانه ها در ایجاد همبستگی ملی در زمان پیروزی انقلاب اسلامی از جمله اهداف جشنواره منطقه ای فجر مطبوعات محلی است.

مدیر روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه 16 محور برای جشنواره مذکور تدوین شده است گفت: نقش مردم و اتحاد مردمی در پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن، پیشرفت و فعالیت های صورت گرفته پس از انقلاب اسلامی، فرصت ها و چالش های نظام مقدس جمهوری اسلامی، تبیین چرایی حضور پرشورتر از پیش ملت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و تاثیر انقلاب اسلامی ایران در شکل گیری و پیدایش بیداری اسلامی از دیگر محورهای جشنواره منطقه ای مطبوعات محلی استان های شمالی است.

وی رشته های سرمقاله، مقاله، گزارش، یادداشت، مصاحبه، شعر، داستان کوتاه و خاطره و همچنین عکس را از بخش های جشنواره مذکور در مطبوعات محلی دانست و بیان کرد: رشته های مصاحبه، مقاله، گزارش، یادداشت، عکس و خبر از بخش های جشنواره در سایت ها و خبرگزاری ها است.

مصفا با اشاره به اینکه دبیرخانه جشنواره منطقه ای مطبوعات محلی استان های شمالی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مستقر است علاقمندان می توانند تا پایان ساعت اداری روز 10اسفند ماه آثار خود را برای شرکت در جشنواره به دبیرخانه ارسال نمایند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان