Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : دبیرکمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه باید به ایرانی فکر کرد که از لحاظ وابستگی به واردات در حداقل و توسعه بازار در حداکثر باشد، گفت: اگر ما در اقتصاد خود کفا باشیم دشمن برای تحریم انگیزه ای ندارد.

ایرج ندیمی در گفت وگو با اشاره به وظایف قوای سه گانه در تحقق اقتصاد مقاومتی اظهارکرد:در اقتصاد مقاومتی کشور به دنبال تولید ملی ،فعالیت های دانش بنیان ،بهینه سازی مصرف و رفع مشکلات اقتصادی با روش های علمی فناورانه با حمایت همه جانبه سه گانه است.

دبیر کمیسیون تلفیق مجلس با تأکید بر اینکه سه قوه کشور باید در تحقق اقتصاد مقاومتی پاسخگو باشند، افزود: اقتصاد ایران وابسته به سه قوه است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، بهبود قوانین و نظارت بر اجرای آن را از وظایف مجلس عنوان کرد و گفت: دولت در اقتصاد مقاومتی در واگذاری فعالیت ها به بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت های کشور، اعطای تسهیلات به بخش خصوصی و تعاون موظف است.

ندیمی هدفمندسازی واردات را از دیگر وظایف دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و تصریح کرد: نظارت همه جانبه بر فعالیت ها در بخش اقتصادی از تولید تا صادرات از وظایف قوه قضائیه است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه باید به ایرانی فکر کرد که از لحاظ وابستگی به واردات در حداقل و توسعه بازار در حداکثر باشد، افزود: اگر ما در اقتصاد خود کفا باشیم دشمن برای تحریم انگیزه ای ندارد./منبع : تسنیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان