Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : شهردار رشت با بیان اینکه تجهیز شهر رشت به تکنولوژی های روز شرایط جدیدی برای سرمایه گذاران مهیا می کند، گفت: شرایط جدید سرمایه گذاری در رشت با ترسیم دقیق افق های آینده این شهر فراهم می شود.

محمدابراهیم خلیلی ظهر امروز در نشست مدیران شهرداری و سرمایه گذاران، اظهار کرد: اگر ترسیم دقیق افق های آینده برای شهروندان صورت پذیرد قطعاً مردم رشت برای سرمایه گذاری در این شهر استقبال می کنید.

وی گردش سرمایه را به نفع شهر دانست و افزود: آثار و نتایج این گردش سرمایه به خود مردم شهر رشت برمی گردد و آنچه در این میان اهمیت دارد، مشارکت سرمایه گذار است که مورد استقبال مجموعه مدیریت شهری است.

شهردار رشت گفت: تجهیز شهر رشت به علم های جدید و تکنولوژی های به روز باعث ارتقای استان می شود و زمینه و شرایط جدیدی برای سرمایه گذار مهیا می شود.

خلیلی با اشاره به استفاده مطلوب از مواهب الهی و بسترهای موجود در شهر رشت، تصریح کرد: این موقعیت فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در این شهر است و با سعی و تلاشی مضاعف و فراهم کردن فضاهای مناسب از ورود سرمایه گذاران نهایت استفاده را خواهیم برد تا شکوفایی و تحول اساسی را برای مردمان مان به ارمغان آورد.

وی با اشاره به برنامه های شهرداری در ساماندهی تبلیغات محیطی، خاطرنشان کرد: توجه به زیبایی، نشاط ، نظم عمومی، و رضایت مندی همگانی از اصولی است که باید در سیاست گذاری ها و برنامه های مدون در این ایام با دقت و جدیت پیگیری می شود، زیرا که تاثیر این عوامل در بلند مدت به افزایش و توسعه صنعت گردشگری شهری کمک می کند.

شهردار رشت با تأکید بر نظم و نسق بخشی به بنرهای سطح شهر، گفت: هویت شهری باید در همه جای شهر دیده شود و اجرای این امر مستلزم فضاسازی مطلوب از طرف مدیریت شهری است.

خلیلی تصریح کرد: رویکرد مدیریت یکپارچه شهری تعامل و هم اندیشی است که قطعاً با مشارکت مردم در اداره شهر و استفاده از افراد تاثیرگذار در این زمینه، همراه است.

رشت قابلیت سرمایه گذاری مناسب را دارد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت با بیان اینکه رشت قابلیت سرمایه گذاری زیاد را دارد، خاطرنشان کرد: رشت دارای ویژگی های طبیعی است از قابلیت سرمایه گذاری زیادی برخوردار است و اعضای شورای شهر رشت هم از سرمایه گذاران استقبال می کنند.

فرهاد شوقی افزود: قابلیت های سرمایه گذاری در شهر رشت زیاد است و قطعاً سرمایه گذاری در این شهر شکوفایی در بخش های مختلف را به همراه دارد.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 1

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان