Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : ناصر عاشوری درباره وضعیت گردشگری در گیلان اظهار کرد: برای رشد و توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال در این زمینه، همه مدیران باید با یکدیگر هماهنگی و تعامل داشته باشند اما هر یک از اداره ها به صورت جزیره ای عمل می کنند.

وی با بیان اینکه برای سرمایه گذاری در گیلان باید بسترهای لازم فراهم شود، افزود: باید با آغوش باز از سرمایه گذار استقبال شود نه اینکه با بروکراسی شدید اداری و ایجاد موانع عامل فرار سرمایه گذاران شویم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پارک جنگلی قلعه رودخان، خاطرنشان کرد: با توجه به جذب سرمایه گذار در چند سال اخیر برای حفظ و نگه داری و فراهم کردن امکانات لازم برای گردشگران و مسافران کارهای خوبی صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: با توجه به اهداف ما برای رشد گردشگری استان از مدیرکل میراث فرهنگی و منابع طبیعی نیز انتظار می رود تا حمایت های لازم را از بخش خصوصی در زمینه جذب سرمایه گذار گردشگری داشته باشد.

عاشوری با بیان اینکه مدیران استان نباید به جای حل مسئله صورت مسئله را پاک کنند، خاطرنشان کرد: مدیران تلاش خود را بر توسعه گیلان متمرکز کنند.

وی یکی از دلایل عقب ماندگی گیلان را تناقض اظهارات برخی مدیران اداره ها دانست و یادآور شد: اگر این روند ادامه داشته باشد هرگز تاریخ از ما نخواهد گذشت./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان