Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : سبحان الله علیپور، مدیرکل حمل و نقل پایانه های گیلان گفت: 111 شرکت حمل و نقل مسافر گیلان با بیش از 3 هزار دستگاه وسیله نقلیه آماده ارائه خدمت به مسافرین نوروزی هستند.

وی با بیان اینکه از 11 اسفند پیش فروش بلیط های اینترنتی در گیلان آغاز می شود، افزود: در گیلان علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی WWW.gilanmosafer.irوکشوری WWW. Davanch.ir نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند.

علیپور تصریح کرد: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی ضمن نظارت بر عملکرد شرکت ها و موسسات حمل و نقل مسافری با تشکیل ستاد جابجایی مسافرین نوروزی آماده ارائه خدمات هستیم.

وی ادامه داد: در طرح جابجایی مسافرین نوروزی در سال گذشته بالغ بر 350 هزار مسافر توسط ناوگان عمومی استان گیلان جابجا شدند.

مدیرکل حمل و نقل پایانه های گیلان افزود: هموطنانی که طی این ایام قصد سفر به مناطق مختلف را دارند با برنامه ریزی برای سفر و تهیه بلیط از مراجعه ناگهانی و بدون برنامه به پایانه های مسافربری خوداری کرده و با این کار دست اندرکاران حمل و نقل استان را در خصوص پیش بینی ناوگان مورد نیاز و تامین آن یاری کنند.

علیپور افزود: در طول ایام نوروز هموطنان می توانند با شماره 7220154،2229112و سامانه پیام کوتاه 20000141 نظرات و شکایات را اعلام کنند تا از طریق ستاد مستقر در اداره کل رسیدگی شود.

لازم به ذکر است، مسافران به صورت حضوری از 18 اسفند بلیط های نوروزی را با مراجعه به پایانه های عمومی، دفاتر فروش بلیط در سطح شهر دریافت کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان