Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی از شهرداری خواست اجرای پروژه قطار شهری رشت را به طور جدی پیگیری کند.

ˈجبار کوچکی نژادˈ روز دوشنبه در نشست شورای اداری شهرداری رشت افزود: شهرهای دیگر در این زمینه پیشرفت قابل توجهی دارند اما رشت هنوز در نقطه صفر می باشد.

وی به آرامش حاکم در نهاد شهرداری اشاره و اظهار کرد: باید در جهت حفظ فضای ایجاد شده کوشا باشید و عزم خود را برای ارائه خدمات مناسب جزم کنیم.

وی حمایت از اعضای شورای اسلامی شهر رشت را یک امر مهم برشمرد و گفت: ترکیب اعضای شورای اسلامی شهر رشت تخصصی است و قطعاً کمک آنها می تواند شهر رشت را از بن بست خارج کند.

کوچکی نژاد ادامه داد: اعضای شورا و شهرداری رشت باید به گونه ای عمل کنند که نمایندگان مجلس را نیز با خود همسو گردانند زیرا نمایندگان مجلس می توانند رافع بسیاری از مشکلات و مطالبات شهر باشند.

وی بر مدیریت صحیح اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار رشت در بهبود و توسعه مسایل شهری تاکید و اضافه کرد: نگاه ما این است که به صورت کلان فکر کنیم و کار انجام دهیم و در این راستا همراهی صمیمانه مدیران شهری می تواند این مهم را تحقق بخشد.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : پروژه کمربندی شهر رشت و سایر پروژه های بزرگ می تواند به عنوان یک طرح ملی برای شهرداری در نظر گرفته شود.

کوچکی نژاد داشتن مدیریت واحد شهری را مهم دانست و گفت : پی گیری در این زمینه همچنان ادامه دارد تا با نظارت شهرداری در تمامی امور شهر بتوانیم توسعه شهری را رقم بزنیم.

ˈمحمدابراهیم خلیلیˈ شهردار رشت نیز گفت : سبقه و نشان خدمتی در مجموعه شهرداری نمود بیشتری داشته است و در بارش برف اخیر نیز با مدیریت صحیح مدیران شهرداری توانستیم مردم شهر رشت را خشنود کنیم .

وی افزود : جلب اعتماد مردم به شهرداری نسبت به گذشته بهتر احساس می شود و یقیناً این امر در گرو حرکت ، کار و تلاش مجدانه و متعهدانه با اثربخشی در سازمان محقق می گردد تا شهرداری را دوباره به جایگاه واقعی خودش برساند.

خلیلی گفت : تمام تلاش شهرداری در سال 92 دستیابی به منابع مالی بوده که می تواند زمینه ساز خدمت صادقانه و مخلصانه را فراهم نماید .

شهردار رشت افزود : شهرداری ها باید در خدمت مردم باشند بنابراین باید در جهت افزایش فعالیت ها و تلاش مجموعه تلاش نمود ، مدیران باید تعهدات سازمانی خود را افزایش دهند و قطعاً حضور نمایندگان مجلس می تواند یاری گر این مجموعه باشد .

شهردار رشت ادامه داد: بخشی از کارهایی که باید در این شهر انجام شود ، ملی است و در بحث آسفالت و رودخانه ها جذب بودجه های کلان می تواند رافع بسیاری از مسایل باشد.

وی در پایان تصویب طرح جامع حمل و نقل شهری را از نمایندگان مجلس و وزیر کشور خواستار شد.

کلانشهر رشت حدود 750 هزار نفر جمعیت ثابت دارد که این میزان در طول روز به افزون بر یک میلیون نفر می رسد./منبع : ایرنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان