Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : جواد عباسی، مدیرعامل جامعه هتل داران گیلان اظهار کرد: یک هزار و 133 واحد اقامتی در گیلان برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده شده است.

وی خاطرنشان کرد: هتل ها، هتل آپارتمان و مجتمع های گردشگری زیر پوشش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نوروز 93افزایش نرخ خدمات ندارند.

مدیرعامل جامعه هتل داران اظهار کرد: این مراکز و مکان ها در استان گیلان با 6 هزار و 53 اتاق و 17 هزار و 780 تخت آماده پذیرش گردشگران در تعطیلات نوروز است.

آمادگی 189 واحد پذیرایی از مسافران نوروزی

وی یادآور شد: علاوه بر مکان های یادشده 189 واحد پذیرایی و سفره خانه سنتی با 6 هزار صندلی در نوروز 93 خدمات موردنیاز کردشگران را ارائه می کند.

اجرای تورهای گردشگری در گیلان

عباسی اظهار کرد: برای آشنائی گردشگران نوروزی با مناطق گردشگری استان، 55 دفتر خدمات مسافرتی گیلان تورهای گردشگری را برای مسافران نوروزی تدارک دیده اند.

وی افزود: تورهای رایگان گردشگری از بوستان ملت به موزه میراث روستایی اجرا می شود.

مدیرعامل جامعه هتل داران از استقرار کارشناسان گردشگری به صورت کشیک در ایام نورز خبر داد و گفت: مراکز اطلاع رسانی تشکل های گردشگری گیلان در ایام نوروز در چابکسر، رودسر و آستارا مستقر هستند.

عباسی با تاکید بر لزوم هدایت گردشگران به سمت اقامت در هتل ها و مجتمع های اقامتی، اظهار کرد: نظارت بر کیفیت خدمات گردشگری برای توسعه صنعت گردشگری استان از اولویت های کاری جامعه هتل داران و تشکل های گردشگری گیلان در نوروز 93 است./منبع : شبستان

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان