Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: بهره گیری از قابلیت های گردشگری به دلیل وجه اقتصادی درآمد زایی ، ارزآوری و اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم در تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی ضروری است.

ˈرضا علیزاده ˈ روز سه شنبه در جلسه ستاد هماهنگی سفر ویژه ستاد اسکان فرهنگیان در رشت افزود: این نهاد برای اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی برنامه های ویژه ای را در دستور کار قرار داده که به صورت مستمر عملیاتی می شود.

وی با تاکید بر ضرورت ارایه خدمات کیفی به مسافران نوروزی در گیلان اظهار کرد: علاوه بر ارایه خدمات کیفی به بایستی در معرفی هر چه بیشتر و بهتر ظرفیت های گردشگری این استان به مسافران و گردشگران اقدام شود.

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان بیان کرد: سفری خوب و خاطره انگیز مسافران و گردشگران ، انگیزه سفرهای دوباره در طول سال را فراهم می کند.

علیزاده، نوروز را آزمون فعالیت های گسترده گردشگری و درک نقاط قوت و ضعف در قالب گردشگری انبوه عنوان و اظهار کرد: برای دستیابی به توسعه گردشگری باید از موقعیت نوروز به نحو احسن استفاده کنیم.

وی اعضای ستاد اسکان فرهنگیان به عنوان قشری فرهیخته را بهترین سفیران گیلان نام برد و یادآور شد: این ستاد بایستی در ارایه خدمات کیفی به مسافران نوروزی و معرفی استان تلاش کنند.

وی با تاکید بر معرفی همه ظرفیت های استان گیلان تصریح کرد: اقلام تبلیغاتی بایستی در اختیار مسافران قرار گیرد تا آنان از همه جاذبه های گردشگری استان بازدید کنند.

علیزاده ارایه محصولات صنایع دستی در نوروز را از مهمترین برنامه های ستاد اجرایی هماهنگی سفر عنوان و خاطر نشان کرد: در مراکز اسکان فرهنگیان فضایی برای عرضه محصولات صنایع دستی و سوغات گیلان مهیا شود که این مهم اقتصادی کردن سفر را موجب می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان همچنین بر ضرورت برنامه ریزی برای انجام سفرهای گروهی با دفاتر خدمات مسافرتی استان تاکید کرد./منبع : ایرنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان