Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : معاون امور عمرانی استاندار گیلان عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی ترافیک گیلان اظهار کرد: زیر بار ترافیکی رفتن کنارگذر بندر انزلی از مشکلات مردم می کاهد.

حجت شعبانپور اتمام پروژه کنارگذر بندر انزلی را نیازمند 360 میلیارد تومان اعتبار عنوان کرد و افزود: با توجه به آماده شدن بخش هایی از مسیر مذکور، می توان از یک مسیر کنارگذر برای کاهش بار ترافیکی شهر انزلی استفاده کرد.

وی استفاده از کنارگذر بندر انزلی را نیازمند احداث مسیر انحرافی دانست و خاطرنشان کرد: طول کنارگذر بندر انزلی 16 کیلومتر است و تاکنون 50 میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است.

شعبانپور با بیان اینکه کنارگذر بندر انزلی با چهار باند به بهره برداری می رسد، بیان کرد: دو کیلومتر پل روی تالاب انزلی احداث می شود.

معاون امور عمرانی استاندار گیلان به احداث بیش از 700 متر پل کنارگذر بندر انزلی اشاره کرد و گفت: احداث یک هزار و 320 متر پل از مسیر باقی مانده و اتمام پروژه به 310 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

وی، عملیاتی شدن یک مسیر از کنارگذر بندر انزلی را نیازمند 37 میلیارد تومان اعتبار دانست.

شعبانپور در ادامه خواستار نصب دوربین های ثبت تخلف در شهر رشت شد و خاطرنشان کرد: مبلغ 300 میلیون تومان از محل دریافت جرایم راهنمایی و رانندگی به شهرداری رشت اختصاص داده شده است.

معاون امور عمرانی استاندار گیلان همچنین به وضعیت محورهای مواصلاتی استان اشاره کرد و افزود: کاهش سرعت در جاده های گیلان نیازمند کارشناسی است.

وی با تاکید بر برطرف شدن نقص روشنایی در جاده های گیلان، اظهار کرد: اعتبار روشنایی جاده های گیلان باید اختصاص داده شود.

شعبانپور ایجاد موانع در بزرگراه ها برای جلوگیری از عبور عابران را تاثیرگذار دانست و بیان کرد: احداث پل هوایی در کاهش تلفات عابران حائز اهمیت است./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان