Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نوروز در راه است و به همین مناسبت ˈجشن نیکوکاریˈ در گیلان ، از امروز (چهارشنبه) همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان عنوان کرد: 300 پایگاه ثابت و 60 پایگاه سیار این نهاد در استان آماده پذیرش نیکی نیکوکاران است.

ˈ حسین علیمحمدیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جشن احسان و نیکوکاری امسال با شعار توانمندسازی خانواده ها با حضور پر نشاط نیکوکاران و با اتخاذ تدابیر و برنامه های نوین آغاز شده است.

وی اظهار کرد: دانش آموزان نیز فرهنگ نیکوکاری می آموزند و به همین منظور 370هزار پاکت در مدارس استان توزیع شده که عوائد حاصل از آن از سوی مدیران مدارس صرف امور تحصیلی دانش آموزان بی بضاعت و کم بضاعت می شود .

علیمحمدی رسیدگی به نیازمندان و محرومان و فراهم نمودن شرایط مناسب برای آنان در آستانه سال نو را از اهداف اصلی برگزاری جشن احسان و نیکوکاری دانست .

وی با اشاره به اینکه سال گذشته گیلانیان در جشن نیکوکاری مبلغ 14میلیارد و 315هزار ریال در قالب کمک نقدی و غیر نقدی به نیازمندان مساعدت نمودند، افزود: امیدواریم امسال جشن نیکوکاری باشکوه تر از همیشه برگزار شود.

جشن احسان و نیکوکاری امسال در روز 14 اسفند از مدارس استان آغاز ، 15 اسفند در پایگاه های کمیته امداد سراسر استان و 16 اسفند در مصلاهای نماز جمعه گیلان برگزار می شود./منبع : ایرنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان