Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مهندس رضاعلیزاده، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در خصوص اقدامات تسهیل کننده سفرهای نوروزی، اظهار کرد: ستاد اجرایی هماهنگی سفرهای نوروزی به ریاست استاندار گیلان کارخود را آغاز کرده است.

وی از آمادگی دستگاه های اجرایی استان در آماده سازی و پذیرایی از مسافران نوروزی خبرداد و گفت: همه دستگاه های اجرایی برنامه های نوروزی خود را تعریف کرده اند.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری گیلان خاطرنشان کرد: میراث فرهنگی براساس وظایف ذاتی خود وظیفه نظارت بر اماکن تفریحی و گردشگری را دارد.

وی اعلام کرد: یک هزار و 133 واحد اقامتی با دارا بودن 6 هزار اتاق و 17 هزار و 770 تخت آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

علیزاده یادآور شد: همایشی با مشارکت فرمانداری رشت با حضور دهیاران و بخشداران برگزار شده تا ناشناخته های گیلان به مهمانان نوروزی معرفی شود.

راه اندازی 60 ایستگاه صنایع دستی در ایام نوروز در گیلان

وی از راه اندازی 60 ایستگاه صنایع دستی به مناسبت تعطیلات نوروز در گیلان خبرداد و گفت: نمایشگاه های صنایع دستی به اقتصادی شدن سفرهای نوروزی در گیلان کمک می کند.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری گیلان اضافه کرد: در ایام تعطیلات سال نو 60 ایستگاه معرفی گیلان با توزیع 500 هزار نوع اقلام تبلیغاتی در نقاط مختلف گیلان مستقر میشوند.

وی با اشاره به اقدامات میراث فرهنگی گیلان برای زیباسازی تصویر استان در اذهان گردشگران، اظهار کرد: اقدامات مشترکی با محیط زیست و هلال احمر داریم تا فضای خوبی برای مسافران فراهم کنیم.

مهندس علیزاده تصریح کرد: باید در تعطیلات نوروز زمینه های اقتصادی گردشگری به شکلی متمایز باشد تا اقتصاد، معیشت و اشتغال گیلان نیز از برکت آن بهره مند شود./ منبع : شبستان

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان