Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مجید عباسیان امین پیش از ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه ه در حال ساخت مرکز کسب و کار گیلان افزود: نیاز امروز واحدهای صنعتی ارائه خدمات مشاوره ای برای بهبود فضای کسب و کار است که با ایجاد مرکز کسب و کار در شهرستان رشت و استقرار واحدهای مشاوره ای در این مرکز بخشی از این نیازها برطرف خواهد شد.

وی اظهارداشت: این مرکز در زمینی به مساحت چهار هزار و 100 مترمربع در مرکز استان و در ناحیه کارگاهی رشت در حال ساخت است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: تاکنون عملیات احداث این مرکز 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که پس از بهره برداری قادر به استقرار مشاوران حوزه صنعت در زمینه خدمات فناوری و کسب و کار مانند بهینه سازی، آموزشی، بیمه ای، فنی و مهندسی، بازار و فروش، کیفیت و استاندارد، تجهیزات و ماشین آلات، خدمات نرم افزاری در حوزه آی سی تی است.

وی تصریح کرد: در این مرکز سالن اجتماعات، آمفی تئاتر، کتابخانه، کلاس های آموزشی، محل نمایشگاه، واحدهای اداری و خدماتی و دفاتر محل استقرار واحدهای فناور یا مشاوره ای طراحی شده است.

عباسیان همچنین در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص اقتصاد مقاومتی اذعان داشت: اقتصاد مقاومتی فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اقتصادی است.

وی گفت: عنصر اصلی اقتصاد مقاومتی بیشتر گرایش به سمت اصلاح الگوی مصرف و فرهنگ سازی برای مصرف تولیدات داخلی است.

وی اظهارداشت: جلوگیری از خام فروشی تولیدات نفتی و صادرات مواد اولیه و در مقابل تقویت صنعت بسته بندی و فرآوری محصولات و تولیدات داخلی از محورهای اصلی اقتصاد مقاومتی است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: رویکرد اصلی برای تحقق و به ثمر رساندن اقتصاد مقاومتی باید نگاه به تولیدات داخلی و ترغیب مردم برای مصرف کالاهای داخلی در حمایت از چرخه تولیدات داخلی باشد.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی می تواند در بحران های رو به افزایش جهانی الگویی الهام بخش از نظام اقتصادی اسلام را عینیت بخشد و زمینه و فرصت مناسب را برای نقش آفرینی مردم و فعالان اقتصادی در تحقق حماسه اقتصادی فراهم کند./منبع : مهر

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان