Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

" بسم رب الشهدا و الصدیقین "

انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران ، پیام روشنی به جهانیان بود که مکتب اسلام ناب محمدی (ص) در این کشور چون چراغی فروزان راهگشا است و مردم ولایتمدار این مملکت تا پای جان در صیانت از آرمانهای خود ایستاده اند . بی شک تقدیم هزاران شهید خود گویاترین سند عزتمندی مردم ایران در حفظ دست آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است . شهدا با نثار جان خود عزت و آبرو به این کشور بخشیدند و برهمه مسئولان و مردم واجب است خدمتگزاران خاندان معظم شهدا و پاسدار فرهنگ والای ایثار و شهادت در جامعه باشند چرا که تا این فرهنگ در مردم زنده و پویا است استمرار این نظام الهی جاودانه می ماند .

امروز به برکت خون شهدا فریادالله اکبر در سراسر جهان طنین انداز و ابرغلیظ تحریف ها و جهالت ها در حال اضمحلال است . معبری که شهدا با پیروی از فرامین ولایت وباخون خود از میان میدان نیرنگ و غفلت گشودند و رنگ و بوی ایثار و شهادت به آن بخشیدند ، اکنون در سراسر جهان ، در بیداری ملت های مظلوم ، تجدید حیات جوامع اسلامی ، سرافرازی حق و سرافکندگی باطل خود را نشان میدهد .

اینجانبان با گرامیداشت 22 اسفند ماه که مزین به روز بزرگداشت شهدا است . برای خانواده های معزز شهدا و ایثارگران آرزوی بهرورزی و سلامتی و برای خادمان بزرگوار شهدا و ایثارگران ، توفیقات روز افزون خدمت خاضعانه و خاشعانه به منظور اعتلای فرهنگ والای ایثارو شهادت را از درگاه احدیت مسئلت می نماییم .

           زین العابدین قربانی                                                                                   محمد علی نجفی

        نماینده ولی فقیه دراستان و                                                                                استاندار گیلان

           امام جمعه شهررشت

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان