Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان از اختصاص یک فروند بالگرد به منظور کنترل ترافیک در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

سرهنگ ˈمحمدرضا جعفری خیرخواهˈ روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا خدمت به مردم و ارتقاء امنیت مردم و مسافران را اولویت پلیس در تعطیلات نوروزی عنوان کرد.

وی ادامه داد: پلیس با آماده باش کامل در تمامی معابر درون و برون شهری حضور دارد و می کوشد امنیت مطلوبی به مردم ارائه دهد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان همکاری و تعامل مردم با پلیس را در تامین امنیت مطلوب موثر دانست و افزود: مشارکت مردم با پلیس، امنیت را در جامعه ارتقاء می دهد تا مردم و مسافران نورزوی، سالی خوش توأم با نشاط و سلامتی با رعایت قانون داشته باشند.

وی اضافه کرد: پلیس در تمامی تفرجگاه ها، پارک ها و دیگر نقاط برای راهنمایی، هدایت و تامین امنیت استقرار دارد تا امنیت مردم و مسافران نوروزی تامین شود.

سرهنگ جعفری خیرخواه همچنین از عزم جدی پلیس برای برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز خبر داد و گفت: با همکاری مردم، پلیس بر ناوگان حمل و نقل عمومی نظارت می کند.

وی بیان داشت: پلیس با راه اندازی سامانه پیامکی 110120 آماده دریافت گزارشات مردم در خصوص تخلفات رانندگان حادثه ساز در معابر درون شهری و برون شهری می باشد.

موج اول سفرهای نوروزی از روز گذشته آغاز شده و محورهای ورودی استان گیلان بویژه محور قزوین - رشت ، شاهد ورود حجم بی شماری از خودروهای مسافران است.

هم اینک ترافیک در تمامی محورهای مواصلاتی گیلان عادی است و عبور و مرور خودروها به آرامی در جریان است.

طرح نوروزی پلیس گیلان از 26 اسفندماه آغاز شده و 600 واحد گشتی در حوزه انتظامی و 450 واحد گشتی در راهنمایی و رانندگی و پلیس راه در این طرح مشارکت دارند. 58 کانکس پلیس نیز در تفرجگاه ها، پارک ها و دیگر نقاط حساس برای راهنمایی ، هدایت و تامین امنیت عمومی استقرار یافته اند.

پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان همچنین با توجه به سفرهای پرحجم نوروزی، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی را در بعضی از محورهای مواصلاتی استان اعمال کرده است.

بر اساس اعلام پلیس راه گیلان؛ تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 روز سه شنبه 27 اسفندماه جاری الی ساعت یک بامداد روز سه شنبه پنجم فروردین ماه آتی در محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 روز پنجشنبه هفتم فروردین ماه سال 93 الی ساعت یک بامداد روز شنبه 9 فروردین ماه و از ساعت 12 روز دوشنبه یازدهم فروردین ماه الی ساعت 8 روز شنبه 16 فروردین ماه از محور قزوین به رشت و بالعکس ممنوع می باشد.

تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 الی 24 روزهای 1 ، 12 ، 13 ، 14 و 15 فروردین ماه سال 93 از محور آستارا به اردبیل و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 7 الی 24 روزهای 1 ، 12 ، 13 ، 14 و 15 فروردین ماه سال 93 از محور آستارا به اردبیل و بالعکس نیز ممنوع می باشد./منبع : ایرنا

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان