Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از افزایش تسهیلات مسکن روستایی از 12 میلیون و 500 هزار تومان به 20 میلیون تومان در این استان خبر داد.

محمد اکبرزاده عصر امروز در جریان بازدید از طرح های مقاوم سازی مسکن روستایی این منطقه اظهار کرد: تسهیلات ساخت مسکن روستایی از 12 میلیون و 500 هزار تومان به 20 میلیون تومان افزایش پیدا کرده و به زودی ابلاغ می شود.

وی به اختصاص 12 میلیارد تومان به طرح های هادی روستایی گیلان در سال گذشته اشاره کرد و افزود: مبلغ مذکور از محل اعتبارات ملی و استانی پرداخت شده است.

اکبرزاده با بیان اینکه 41 شهر از 52 شهر گیلان دارای جمعیت زیر 25 هزار نفر است، تصریح کرد: زیرساخت شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت تکمیل می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از اقدام های چشمگیر این بنیاد در احداث مسکن روستایی خبر داد و بیان کرد: سال گذشته مقاوم سازی 80 هزار واحد روستایی در نظر گرفته شده بود.

وی مقاوم سازی مسکن روستایی را نیازمند حرکت جهادی دانست و اظهار کرد: امسال مقاوم سازی مسکن روستایی گیلان به 100 هزار واحد افزایش می یابد.

اکبرزاده با اشاره به نامگذاری «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» توسط مقام معظم رهبری در سال 93، خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نهاد عمومی غیر دولتی است و رسالت سنگینی در به کارگیری همه جانبه بخش خصوصی در توسعه پایدار شهرهای زیر 25 هزار نفر به عهده دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان به افزایش اعتبارات این بنیاد در بودجه عمومی دولت اشاره کرد و افزود: اتمام طرح های هادی بالای 20 خانوار در سال های 93 و 94 سیاستگذاری شده است.

وی از جشن اتمام طرح های هادی روستایی گیلان در سال 94 خبر داد و بیان کرد: طرح هادی در 430 روستای گیلان اجرا می شود./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان