Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

نام نویسی از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی در سال ۹۳ همزمان از بیستم فروردین ماه جاری در سراسر کشور آغاز خواهد شد. بنا بر قانون اجرای هدفمندی یارانه ها، یارانه نقدی صرفا به سرپرستان خانوارهای متقاضی که به تشخیص دولت نیازمند دریافت یارانه باشند، پرداخت خواهد شد.

نام نویسی از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی در سال ۹۳ همزمان از بیستم فروردین ماه جاری در سراسر کشور و در سایت رفاهی آغاز خواهد شد.

گیلانیان به گزارش «تابناک»، بر پایه برنامه اعلام شده، نام نویسی از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آن ها «صفر» است، از صبح روز بیستم فروردین ماه جاری، همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www. refahi. ir و یا مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفا تر پستی، استانداری ها و فرمانداری ها انجام می شود.

همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آن ها «یک» است نیز باید در روز دوم نام نویسی (۲۱ فروردین ماه جاری) اقدام به نام نویسی در سایت رفاهی کنند.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «۲» در روز ۲۲ فروردین، عدد «۳» در روز ۲۳ فروردین، عدد «۴» در روز ۲۴ فروردین، عدد «۵» در روز ۲۵ فروردین، عدد «۶» در روز ۲۶ فروردین، عدد «۷» در روز ۲۷ فروردین، عدد «۸» در روز ۲۸ فروردین و نهایتا عدد «۹» در روز ۲۹ فروردین ماه جاری انجام خواهد شد.

همچنین روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه جاری به نام نویسی از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که در ده روز گذشته به هر دلیل موفق به نام نویسی نشده اند.

یادآور می شود، نام نویسی از هر نقطه کشور با ورود به سایت www. refahi. ir امکان پذیر خواهد بود و افرادی که در روستا ها و مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می توانند به دفا تر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی و فرمانداری ها، بخشداری ها و استانداری ها و مراکز کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی مراجعه کنند.

گفتنی است، بنا بر قانون اجرای هدفمندی یارانه ها، یارانه نقدی صرفا به سرپرستان خانوارهای متقاضی که به تشخیص دولت نیازمند دریافت یارانه باشند، پرداخت می شود (مجموع درآمد سالانه آن ها کمتر از رقم تعیین شده توسط دولت باشد) و افراد متقاضی دریافت یارانه نقدی باید در مورد تعیین شده به مراکز نام نویسی مراجعه کنند.
چنانچه پس از تحقیق مشخص گردید که اشخاصی با درآمد بیشتر از مبلغ فوق اقدام به دریافت یارانه کرده اند به میزان ۳ برابر یارانه دریافتی جریمه می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان