Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: در چارچوب طرح نظارتی نوروز 93 تاکنون، حدود یک هزار و 600 فقره پرونده تخلف برای بنگاه های اقتصادی استان تشکیل شده است.

ˈعلی منتظریˈ افزود: از آغاز اجرای طرح نظارتی نوروز 93 تاکنون، حدود 44 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی استان گیلان صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در همین راستا ، یک هزار و 576 مورد تخلف شناسایی شد.

وی بیان کرد: برای متخلفان مذکور پرونده هایی به ارزش حدود سه میلیارد ریال تشکیل و برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان تصریح کرد: بیشترین تعداد تخلفات کشف شده در مدت زمان یادشده مربوط به واحدهای عرضه پوشاک، کیف و کفش با 537 مورد تخلف می باشد و در مرحله بعدی حوزه خدمات عمومی و مراکز گردشگری و اقامتی با 345 مورد، دارای بیشترین میزان تخلفات بوده است.

به گفته منتظری؛ از زمان آغاز اجرای طرح نظارتی نوروز که از تاریخ 15 اسفند 92 می باشد، تعداد 186 مورد گشت مشترک بازرسی با همراهی ادارات ذیربط به ویژه تعزیرات حکومتی ، اتاق اصناف، مرکز بهداشت و دامپزشکی در سراسر استان برگزار شده است.

وی همچنین گفت : در طی این مدت یک هزار و 24 مورد گزارش مردمی نیز به این سازمان ارائه شد که در نتیجه آن، 543 مورد تخلف شناسایی شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اضافه کرد: طرح نظارتی ویژه نوروز 93 تا پایان فروردین ماه همزمان با سراسر کشور در استان گیلان نیز تداوم دارد و شماره های تماس 124 ستاد خبری این سازمان آماده دریافت گزارش های مردمی در زمینه تخلفات احتمالی بنگاه های اقتصادی می باشد./منبع : ایرنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان