Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : شهردار رشت با بیان اینکه شهرداری برای مرمت آسفالت خیابان های این شهر به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: نقشه راه شهرداری رشت بر منبای بودجه ۲۸۵ میلیارد تومانی ترسیم شده است.

محمدابراهیم خلیلی با بیان اینکه شهرداری این شهر در سال جدید برنامه های خود را براساس بودجه 285 میلیارد تومانی شهرداری و سازمان های تابعه تدوین کرده است، اظهار کرد: امسال شهرداری برنامه های خود را در پنج محور انجام می شود.

وی، بهسازی معابر شهری، آسفالت، ساخت زیرگذرهای مورد نیاز در شهر، روان آب های سطحی و بهسازی زیرساخت های شهری را از برنامه های پیش روی شهرداری رشت بیان کرد.

شهردار رشت با بیان اینکه 200 هزار متر نوار حفاری در رشت وجود دارد که باید آسفالت شود، افزود: یک میلیون و 600 هزار متر مربع آسفالت برای خیابان های زیر 12 متر رشت نیاز است.

خلیلی گفت: برای مرمت و بهسازی آسفالت خیابان های بالای 12 متر رشت نیز به یک میلیون و 700 هزار متر مربع آسفالت نیاز داریم که برای اجرای این پروژه ها به 100 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی با بیان اینکه برای اجرای پروژه آسفالت شهرداری رشت به اعتبارات ملی نیاز داریم، تصریح کرد: علاوه بر تأمین اعتبارات زمان هم مسئله مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد./منبع : تسنیم

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 2

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان