Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گیلان تاکید کرد: تعالی ˈ اقتصاد و فرهنگˈ در سر فصل وظایف این اداره کل قرار گرفته است.

ˈ رضا علیزاده ˈ افزود: چرخه فعالیت های اقتصادی گره خورده در حوزه بخش خصوصی فعال در حوزه گردشگری و صنایع دستی و پیوند عمیق آن با جریان هویت بخش میراث فرهنگی، رسالت بزرگی را برای تحقق شعار سال به دوش این اداره کل می نهد.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در سال جدید با عنوانˈ اقتصاد و فرهنگ ؛با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ اظهار کرد: برای رسیدن به نقطه هدف و اعتلای کشور بی تردید عزم ملی و مدیریت جهادی می تواند شرایط رو به جلو را روشن و رونق اقتصادی و تقویت غرور ملی را موجب شود.

وی تصریح کرد: کمیته های کاری شعار سال 93 در قالب کمیته اقتصادی و سرمایه گذاری و نیز کمیته فرهنگی فعال تر از هر زمان دیگر باید برنامه های اجرایی و کاربردی خود را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و دولت خدمتگذار مهیا کند.

علیزاده در بخش دیگری از سخنانش ضمن قدردانی از زحمات همکاران فعال در ستاد اجرایی خدمات سفر گیلان در نوروز 93 گفت: برنامه ریزی و هدفگذاری صورت گرفته برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی موجب شد تجربه موفقی از فعالیت های ستاد خدمات سفر در استان گیلان به بار نشیند و این مهم در سایه همدلی و همکاری همه گروه های همکار بوده است.

وی با اشاره به ارایه فعالیت ستاد هماهنگی خدمات سفر استان بیان کرد: نتایج حاصل شده در نوروز 93 موجب شد با تاکید استاندار بعنوان رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفرگیلان، فعالیت ستاد به صورت جدی و مداوم همچون تعطیلات نوروز ادامه یابد تا برنامه های اجرایی اهداف سفر به صورت همه زمانی در توزیع مناسب طول سال پیگیری شود./منبع : ایرنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان