Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : علی منتظری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به آمادگی چهار طرح صنعتی استان برای افتتاح در آینده ای نزدیک، اظهار کرد: یک طرح تولید قوطی های فلزی درب دار، به عنوان اولین واحد تولید این محصول در نوع خود در کشور با ظرفیت تولید سالیانه 15 هزار تن، سرمایه گذاری 730 میلیارد ریال و اشتغال مستقیم 160 نفر از جمله طرح های مذکور است.

وی تصریح کرد: این طرح در زمینی به مساحت 52 هزار متر مربع و زیربنای 25 هزار مترمربع در شهرک صنعتی سفیدرود رشت واقع شده است.

منتظری تاکید کرد: طرح تولید الیاف کربن با ظرفیت تولید سالیانه 150 تن، میزان سرمایه گذاری 824 میلیارد ریال و اشتغال مستقیم 185 نفر از دیگر طرح های یاد شده است که در زمینی به مساحت 33 هزار متر مربع و زیر بنای 11 هزار مترمربع در شهرک صنعتی سفیدرود رشت احداث شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خاطرنشان کرد: فاز اول واحد تولید MDF لوشان نیز با ظرفیت تولید سالیانه 7 هزار تن در زمینه تولید روکش ملامینه و آغشته سازی با میزان سرمایه گذاری حدود 500 میلیارد ریال و اشتغال مستقیم 60 نفر از جمله طرح های مذکور است که در زمینی به مساحت کل 220 هزار مترمربع و زیربنای 34 هزار مترمربع در شهرک صنعتی لوشان در مراحل نهایی احداث قرار دارد.

وی افزود: طرح دیگر شامل یک واحد تولید میلگرد با ظرفیت تولید سالیانه 320 هزار تن، میزان سرمایه گذاری 450 میلیارد ریال و اشتغال مستقیم 200 نفر است که در زمینی به مساحت 21 هزار مترمربع و زیربنای 10 هزار متر مربع در شهر صنعتی رشت احداث شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اذعان کرد: طرح های یادشده عمدتا در حال تولید آزمایشی بوده و با برنامه ریزی و حمایت صورت گرفته توسط استاندار گیلان در اولین فرصت با حضور مسئولان کشوری و استانی به شکل رسمی افتتاح می شوند./منبع : شبستان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان