Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی پیوستگی مسائل اقتصادی و فرهنگی در جهان امروز را مورد تأکید قرار داد و گفت: توسعه اقتصادی و سیاسی در سایه توسعه فرهنگی محقق می شود.

سید رضا موسوی روزان در ارتباط با نامگذاری سال جدید تحت عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، اظهارکرد: امام خامنه ای در سخنرانی های خود در حرم رضوی به موضوعات اقتصادی و فرهنگ توجه ویژه ای داشتند.

وی با اشاره به آغاز  نامگذاری سال ها توسط مقام معظم رهبری  تحت عنوان پیامبر اکرم (س) و ائمه اطهار، افزود: امام خامنه ای با توجه به شرایطی که در کشور به وجود می آید نام گذاری را انجام می دهند.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر رشت، با بیان اینکه فرهنگ مجموعه ای به پیوسته است،گفت: فرهنگ هویت یک ملت را تشکیل می دهد.

موسوی روزان با تأکید بر اینکه ارزش های فرهنگی روح جامعه است،افزود: همه چیز مرتبط با فرهنگ است.

وی با تأکید بر اینکه فرهنگ حاشیه اقتصاد و سیاست نیست، افزود: باید مسائل فرهنگی اولویت داشته باشند وچرا که توسعه اقتصادی و سیاسی در زیر سایه توسعه فرهنگی محقق می شود.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر رشت با اشاره به آسیب های اقتصادی در درون کشور، تصریح کرد: تحمل آسیب ها برای مردم مشکل است بنابراین مسئولان باید با برنامه ریزی درست آن را برای مردم سهل و آسان سازند.

موسوی روزان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در راهیان نور، خاطرنشان کرد: تحریف،فراموشی و تغییر ماهیت نظام و انقلاب ،سه محور فعالیت دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی پیوستگی مسائل اقتصادی و فرهنگی در جهان امروز را مورد تأکید قرارداد و گفت: دشمن از ابزار فرهنگی برای رسیدن به اهداف اقتصادی خود استفاده می کند.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر رشت، ترویج فرهنگ مبتذل غربی در درون کشور را یکی از برنامه های دشمن دانست و افزود: شورا برنامه های خوبی را در حوزه فرهنگ دنبال می کند.

موسوی روزان، یکی از کمیسیون های فعال شورا را کمیسیون فرهنگ دانست و گفت: این کمیسیون در مصوبات خوبی در حوزه انجمن شورا یاری، ٰورزشی و یکسان سازی تبلیغات داشته است.

وی، رسیدگی به مشکلات مدیریت شهری را مورد تأکید قرار داد و افزود: باید با یک مدیریت یکپارچه به شکل کلان، مشکلات شهری را بررسی کرد/منبع : تسنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان