Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : شرکت کنندگان در نشست تخصصی صادرکنندگان و بازرگانان کشور از مجتمع بندری درحال احداث کاسپین در محدوده این منطقه که بزرگترین بندر ایران در دریای خزر خواهد بود، دیدار کرده و با ظرفیت های طراحی شده این بندر در حوزه های مختلف حمل ونقل دریایی آشنا شدند.

بازدید از محدوده بندری منطقه آزاد انزلی واقع در اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، فاز تجارت و گردشگری منطقه که با هدف آشنایی با پتانسیل های این منطقه در حوزه های کالای همراه مسافر، ترانزیت و صادرات مجدد و همچنین سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت گردشگری، از دیگر برنامه های جنبی شرکت کنندگان این نشست بود.

همچنین بازدید از شهرک های صنعتی منطقه، گروه تولیدی سرزمین شاد تولیدکننده و صادرکننده پوشاک با اشتغالزایی بیش از 600 نفر و همچنین آشنایی با امکانات و ظرفیت های گردشگری منطقه از دیگر بخش های این بازدید بود.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در این بازدیدها معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی توانمندی های تولیدی، صنعتی، تجاری، ترانزیتی و گردشگری منطقه را به بازرگانان و صادرکنندگان حاضر در این نشست تخصصی تشریح کرده و طرح ها و برنامه های سازمان متبوع خود را برای تسهیل و تسریع در روند خدمات رسانی به سرمایه گذاران اعلام کردند.

گفتنی است،، نشست تخصصی صادرکنندگان و بازرگانان کشور به منظورآشنایی با ظرفیت ها و مزایای قانونی و بررسی تسهیلات تشویقی جدید صادراتی این منطقه، به رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان باحضور مدیران دستگاه های اجرایی استان گیلان برگزار شد.

در این نشست تخصصی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ضمن معرفی مسیر جدید پیشنهادی چین، قزاقستان، انزلی که هزینه و زمان حمل ونقل ما بین کشورهای ایران و چین کاهش می دهد، در خصوص سیاست های حمایتی جدید سازمان از تجار و همچنین مزیت های خلق شده برای توسعه مبادلات تجاری و سرمایه گذاری در این منطقه توضیحاتی ارائه داد.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان