Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه سایت ۲۰۰ هکتاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان دارای مشکلات بسیار زیادی است، گفت: این مکان بهترین فضا برای دانشگاه علوم پزشکی و دانشگده های آن بوده که با مشکل سند رو به رو است.

پروفسور انوش برزیگر ظهر امروز در همایش سلامت در سالن اجتماعات بانک صادرات رشت با اشاره به شعار این هفته یک عمر سلامتی باخود مراقبتی ،اظهار کرد: باید خود مراقبتی با فرهنگ سازی سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه از استاندار گیلان سه خواسته دارم، افزود: سایت 200هکتاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان دارای مشکلات بسیار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر دانشکده های داندانپزشکی، داروسازی، در این مکان قرار دارند، کفت: این مکان یکی از بهترین مکان های دانشگاه علوم پزشکی است که البته این مکان مشکل سند دارد.

برزیگر خواستار رفع مشکلات تهیه سند این زمین توسط استانداری گیلان شد و خاطرنشان کرد: خود مراقبتی توسط ما از این مکان صورت نگرفته است و این زمین به جنگلی تبدیل شده که حیوانات وارد آن شده اند.

وی با اینکه برخی از مسئولان ادارات مشکلاتی برای استفاده از آن ایجاد کرده اند، تصریح کرد: سوء استفاده مدیریتی برخی از مسئولان باعث تصرف این زمین شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه برای دریافت این زمین نیازمندحمایت استاندار هستیم، خاطرنشان کرد:ما توان مقابله با کسانی که به زمین علوم پزشکی تعرض کرده اند را نداریم.

برزیگر با اشاره به جاده سایت دانشگاه افزود: راه آسفالت نیست و برای دانشجویان خطراتی را در پی دارد که نیازمند مساعدت و همکاری مسئولان استانی برای برطرف شدن این مشکلات هستیم.

وی خواستار مساعدت استانداری برای احداث سالنی 1000نفری برای دانشگاه علوم پزشکی شد و گفت: حضور حضار در این برنامه در خارج سالن و سرپانگهداشتن آنها در شان مسئولان نیست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر اینکه خودمراقبتی یکی از جنبه های مهم مدیریت استرس است، افزود: داشتن یک الگوی جامع خودمراقبتی در ارتقای سلامت بدن، ذهن، روح و روان ما اثرگذار است./منبع : تسنیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان