Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل اموراجتماعی گیلان گفت: تلاش داریم بر اساس وظیفه ذاتی این اداره کل که نظارت و هدایت موسسات غیر دولتی و ایجاد بسترهای است، بهتر برای فعالیت آنها به زمینه های بهتر و مطلوب خدمات آنها را فراهم سازیم.

یونس رنجکش بعد از ظهر امروز به صورت سرزده از سه موسسه مردم نهاد استان گیلان بازدید کرد.

وی در این بازدیدها با تقدیر و تلاش موسسات غیر دولتی در ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی این بازدید را در راستای اهداف نظارتی این مجموعه عنوان کرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان افزود: نظارت بر عملکردها کار مچ گیری نیست بلکه هدایت فعالیت ها براساس برنامه های تعریف شده است.

وی تصریح کرد: تلاش داریم بر اساس وظیفه ذاتی این اداره کل که نظارت و هدایت موسسات غیر دولتی و ایجاد بسترهای است، بهتر برای فعالیت آنها به زمینه های بهتر و مطلوب خدمات آنها را فراهم سازیم.

رنجکش با اشاره به اینکه موسسات و سازمان های مردم نهاد بازوان همراه و مکمل دستگاه های اجرایی در ارائه خدمات مطلوب تر به مردم هستند، خواستار تعامل بیشتر بین این موسسات و دستگاه های اجرایی شد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان تاکید کرد: باید از ظرفیت تشکل های مردم نهاد استفاده کرد و این استفاده باید برنامه محور باشد تا توان ها بهتر شناسایی و سازماندهی شوند.

رنجکش افزود: استان گیلان از ظرفیت های بالایی در حوزه فعالیت های مردم نهاد دارد و تلاش ما بر این است تا بر اساس اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و برنامه های دولت تدبیر و امید از این ظرفیت ها استفاده بهتر شود.

وی خواستار مشارکت سازمان های مردم نهاد در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و ارائه خدمات به جامعه شد.

موسسه خیریه شفای گیلان ،جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست و موسسه یاران سبز موعود از جمله سازمانهای مردم نهادی بودند که اعضای هیئت نظارت بر سازمان های مردم نهاد گیلان از آنها بازدید و از نزدیک با روند کاری و مشکلات و توانمندی های آنها آشنا شدند./منبع : تسنیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان