Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر رشت با انتقاد از دریافت پاداش های کلان در وضعیت بد اقتصادی این شهر توسط برخی مدیران شهرداری، گفت: پاداش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی ریالی مدیریت شهری پیگیری می شود.

مظفر نیکومنش نودهی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت, با بیان اینکه کمیته های پنج گانه نظارت بر شهرداری رشت تشکیل می شود، اظهار کرد: تشکیل این کمیته ها با حضور سه عضو شورا در هر کمیته و بر اساس آیین نامه داخلی شورا عملیاتی می شود.

وی با بیان اینکه دریافت پاداش یک میلیارد و 200 میلیون ریالی شایسته مدیریت شهری نیست، افزود: شهردار رشت در این زمینه با اطلاع رسانی به موقع شفاف سازی کند.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت با تصریح بر پیگیری تحقق بودجه شهرداری، گفت: شورا پیگیر مصوبات بودجه ای است.

نیکومنش نودهی با تسلیت فرارسیدن سالروز عروج ملکوتی آیت الله العظمی بهجت(ره)، تصریح کرد: پیشنهاد کرده ایم تا مراسم استانی سالروز عروج این عالم ربانی و مرجع عالیقدر جهان تشیع در رشت و با میزبانی شورای شهر، سپاه و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شود.

وی با اشاره به سخنان استاندار گیلان در جمع اعضای سازمان نظام مهندسی این استان گفت: خطاب کردن تمسخرآمیز نمایندگان و معتمدان مردم رشت در صحن شورا با لقبی همچون روستازاده گان تازه به شهر رسیده، توهین به شعور مردم فرهیخته رشت است و مدیریت عالی گیلان باید از مردم مرکز گیلان عذرخواهی کند.

عضو شورای اسلامی رشت با بیان اینکه فتنه گران در روزهای اخیر تحرکاتی در گیلان داشته و گستاخ شده اند، اظهار کرد: بهتر است استاندار گیلان به جای تمسخر معتمدان مردم، حاشیه های سیاسی گیلان را مدیریت کند.

نیکومنش نودهی خاطرنشان کرد: شورای دورچهارم رشت در چارچوب قانون خدمت می کند و بزرگ ترین افتخارمان این است که ریشه و اصالتمان متعلق به روستا است و به روستازاده گی خود افتخار می کنیم ولی تمسخر نمایندگان مردم توسط یک مقام دولتی زیبنده نیست.

وی با اشاره به فرمایشات امام راحل، انقلاب اسلامی را متعلق به پابرهنگان و مستضعفان دانست و گفت: در یک روستای دور افتاده متولد شدم ولی با پیروزی انقلاب اسلامی در عالی ترین سطوح مدیریتی 32 سال خدمت کردم و هر روز به انقلاب اسلامی می بالم که توجهش به کوخ نشینان بوده است و مثال های این چنینی یکی از تفاوت های حکومت اسلامی با طاغوت است.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت با بیان اینکه بر اساس قانون در نبود شورا استاندار قائم مقام شورا است، تصریح کرد: جایگاه استاندار و حیطه وظایف آن در قانون مشخص است.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 4

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان