Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : ابراهیم قائدرحمتی عصر امروز در نخستین جلسه ساماندهی طرح های سالم سازی ساحل دریا و تفرجگاه های گیلان اظهار کرد: حفظ و حراست از نعمت دریا بر تمام جامعه واجب است.

وی اجرای طرح سالم سازی دریا و ساماندهی تفرجگاه ها را پاسخی به مطالبات مردم عنوان کرد و افزود: احساس مسئولیت همگانی زمینه ساز ارتقای امنیت اجتماعی در ساحل دریا است.

قائدرحمتی با بیان اینکه رعایت قانون و حقوق شهروندی بستر حضور گردشگران در گیلان را فراهم می کند، تصریح کرد: پلیس با هنجارشکنان در ساحل دریا برخورد جدی می کند.

فرمانده انتظامی گیلان یادآور شد: پلیس با ناامن کردن ساحل و تفرجگاه ها برای هنجارشکنان امنیت بیشتری در راستای استفاده مردم از مواهب طبیعی را فراهم می کند.

وی مشارکت و همکاری مردم با پلیس در برخورد با ناهنجاری های ساحل دریا را موثر دانست و خاطرنشان کرد: همکاری مردم با پلیس تضمین کننده امنیت و آرامش شهروندان و مسافران است.

قائدرحمتی از تدوین ویژه برنامه های پلیس برای کنترل واحدهای صنفی در ساحل و تفرجگاه ها در گیلان خبر داد و گفت: همکاری مردم با پلیس در کاهش حوادث و تلفات ناشی از دریا تاثیرگذار است.

فرمانده انتظامی گیلان در ادامه با اشاره به رشادت دو نفر از کارکنان پلیس در خلع سلاح سارقان در لاهیجان، تصریح کرد: انجام صحیح ماموریت با شهامت و قاطعیت در برخورد با جرایم موجب افزایش احساس امنیت در جامعه می شود.

وی رشادت ماموران انتظامی را نمونه ای از توانمندی پلیس گیلان در برخورد با ناهنجاری ها عنوان کرد و افزود: توفیق پلیس در ارتقای امنیت جامعه با تلاش مضاعف تمام کارکنان انتظامی استان تحقق پیدا کرده است.

قائدرحمتی همچنین با تبریک هفته معلم به پیشکسوتان و تلاشگران عرصه علم و دانش، تصریح کرد: انسان با تعلیم و تربیت صحیح بصیرت لازم در مواجه شدن با شرایط ویژه را کسب می کند.

فرمانده انتظامی گیلان تربیت انسان های فرهیخته و بزرگ را حاصل تلاش معلمان دانست و بیان کرد: معلم از جایگاه والایی در گسترش علم و دانش برخوردار است./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان