Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : دکتر محمدعلی نجفی دراین بازدیدکه معاون هماهنگی امور عمرانی ،شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر رشت ومدیرکل منابع طبیعی نیز حضور داشتند با تأکید براینکه سرانه فضای سبز رشت نسبت به بعضی از شهرهای دیگر پایین است گفت : با بهره برداری از پارک چمارسرا در آینده نزدیک بخشی از کمبودسرانه فضای رشت جبران خواهد شد.

وی با تأکید برحمایت استانداری از افزایش پارک ها و بوستان های رشت و فضای سبز مرکز استان گفت : شهرداری رشت با همکاری معاونت عمرانی نسبت به ساخت پارک 400 هکتاری لاکان اقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه وظیفه داریم فضاهای خوب و سالمی را فراهم کنیم که مردم به ویژه جوانان اوقات فراغت و سرگرمی خود را در آنجا سپری کنند، خاطر نشان کرد : اگر به بهبود فضای سبز رشت و شهرهای دیگر و زیبا سازی آنها اقدام کنیم بی شک در جذب گردشگر نیز موفق خواهیم بود.

استاندار گیلان خاطر نشان کرد : باید شرایط را برای توسعه گردشگری داخلی و حتی حضور گردشگران خارجی در استان داشته باشیم کهبخشی از ان مربوط به زیبا سازی شهری است.

گفتنی است پارک چمارسرای رشت در زمینی به مساحت 7هکتار از 2 سال گذشته در حال بهسازی است و با صرف اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان تاکنون بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

چشمه های طبیعی ، امکانات ورزشی ، فضای سبز ، سرویس بهداشتی ، کتابخانه و مرکز فرهنگی از حمله امکانات این پارک است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان