Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست با مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت : باتوجه به اینکه در فصل کشاورزی قرار داریم ، تأمین کامل سوخت مورد نیاز کشاورزان بسیار اهمیت دارد .

دکتر نجفی در این نشست بابیان اینکه گیلان جزاستانهای برتر در تولیدمحصولاتی همچون چای ، برنج ، ابریشم و بادام زمینی است افزود : تأمین به موقع و مناسب سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی می تواند از بروز مشکلات و خسارات برای کشاورزان جلوگیری کند .

استاندار گیلان با اشاره به دیدار خود و نمایندگان استان با وزیر نفت اظهار داشت : سوآپ نفت در استان بسیار ضرورت دارد و از شرکت نفت می خواهیم نسبت به این مسئله توجه ویژه ای داشته باشد .

دکتر نجفی به احداث جایگاه های گاز طبیعی در برخی شهرستان های گیلان اشاره کرد و گفت : این استان باتوجه به گردشگرپذیربودن نیازمند افزایش تعداد جایگاه های CNG است و این ظرفیت در گیلان وجود دارد .

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران هم در این نشست با تأکید براینکه هیچ مشکلی در جهت تأمین سوخت مورد نیاز گیلان وجود ندارد گفت : تأمین سوخت مورد نیاز بخش حمل و نقل ، نوسازی ناوگان عمومی تقویت می شود و همچنین و نیز ایجاد جایگاه های سوخت به ویژه CNG اولویت های مهم این شرکت در سال جدید است .

کشکولی با اشاره به اقدامات وزارت نفت در تأمین سوخت مورد نیاز مردم در بخش های مختلف افزود : شرکت پخش فرآورده های نفتی از ایجاد جایگاه های CNG توسط بخش خصوصی استقبال می کند و تسهیلات و مشوق های خوبی هم در این زمینه در نظر گرفته است ./منبع : استانداری

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان