Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی گفت: خرید دو دستگاه دیالیز و تخت دیالیز، سه دستگاه مانیتورینگ پورتابل و تجهیزات دیگر درمانی از مصوبات بازدید رئیس علوم پزشکی گیلان به بیمارستان ماسال است.

محمود شکری پیش از ظهر امروز به همراه بازدید مشترک با رئیس دانشگاه علوم پرشکی گیلان از بیمارستان رسالت این شهرستان،اظهار کرد: بسیار خرسندیم که فردی دلسوز و پیگیر،در راس وجایگاه مدیریت در بخش بهداشت درمان استان قرار دارد.

وی با اشاره به تلاش شبانه روزی مدیران شهرستان و تعامل بسیار خوب مدیران ستادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، افزود: به دلیل همه این تلاش ها شاهد توسعه روز افزون حوزه سلامت در این شهرستان هستیم.

نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی گفت: تهیه دو دستگاه دیالیز و تخت دیالیز، سه دستگاه مانیتورینگ پورتابل و دستگاه CSR ( استریل وسایل اتاق عمل ) و تجهیزات دیگر درمانی از مصوبات بازدید مسئولان علوم پزشکی گیلان از بیمارستان رسالت ماسال است.

اجرای طرح تحول نظام سلامت فرصت تاریخی در حوزه سلامت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با ابراز خرسندی از آغاز اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان گیلان،روند اجرایی این طرح را در استان مطلوب ارزیابی کرد و گفت: 10 درصد هزینه پرداختی بیماران بستری در شهرهای بزرگ و تا پنج درصد در شهرهای زیر 20 هزار نفر و بیمه روستایی کاهش یافت.

انوش برزیگر تصریح کرد: اجرای این طرح یک فرصت تاریخی است که به حوزه سلامت داده شده و باید از آن برای خدمت به مردم بهره ببریم و اگر این خدمت با عشق همراه باشد، این رسالت به بهترین نحو انجام می پذیرد.

وی افزود: برای بهداشت اهمیت ویژه ای قایل هستیم زیرا اصل پیشگیری است و پیشگیری بر درمان ارجح است.

به گزارش تسنیم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و هیئت همراه علاوه بر بازدید از بخش های مختلف شامل داخلی، دیالیز و اورژانس با بیماران دیدار و گفت وگو کردند.

در این بازدید میزان پرداختی بیماران و تفاوت آن با گذشته، میزان دسترسی به دارو و تجهیزات و نحوه ارائه خدمت در این بیمارستان مورد ارزیابی مسئولان قرار گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و هیئت همراه از بیمارستان 32 تختخوابی در حال ساخت رضوانشهر بازدید کردند و دستورات لازم برای تسریع و پیشبرد کار از سوی آنها صادر شد./منبع : تسنیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان