Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: در حال حاضر 120 هزار خانوار در استان تحت پوشش این نهاد انقلابی که از این تعداد مددجو 67 هزار نفر زن سرپرست خانوار است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شش هزار یتیم از سوی 25 هزار حامی در گیلان حمایت می شوند، تصریح کرد: مردم نیکوکار در سال گذشته افزون بر 88 میلیارد ریال به ایتام زیر پوشش کمیته امداد این استان مساعدت کرده اند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان با قدردانی از همه نیکوکاران گفت: مردم نیکوکار استان با حمایت از ایتام و نیازمندان ثابت کرده اند که همواره در خدمت محرومان جامعه هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه اقدامات کمیته امداد در ایجاد عدالت اجتماعی و محرومیت زدایی غیرقابل انکار است، افزود: این نهاد همواره گام های بلندی در توانمندسازی جامعه هدف برداشته است.

علیمحمدی با اشاره به خدمات پایه ای و تاثیرگذار امداد در حمایت از جامعه هدف بیان داشت: توانمندی خانواده ها مهمترین رکن برنامه های ابن نهاد انقلابی است.

وی یادآوری اینکه نقش ارزنده کمیته امداد در محرومیت زدایی در کشور یک نقش پایه گذار است، اظهارداشت: نظام جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف الگوهای موفقی را به انسان های مشتاق جهان ارائه می کند که یکی از این الگوها ، شکل گیری کمیته امداد است.

مدیرکل کمیته امداد استان تصریح کرد: این نهاد انقلابی مجموعه ای پیوسته و منسجم است که با مدنظر قرار دادن کرامت انسانی به عمده نیازهای مادی، معنوی و روحی انسان ها توجه دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان