Wednesday، 22 May 2024 | چهارشنبه، 02 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست مجمع نمایندگان گفت :طرح هایی که بالای 80درصد پیشرفت کار دارند در اولویت توزیع اعتبارات عمرانی قرار دارند.

دکتر نجفی در این نشست گفت :درسالجاری گیلان 830 میلیارد تومان اعتبار در بخش های عمرانی در قالب طرحهای ملی استانی ویژه و استانی دارد که تقریبا" معادل اعتبار سال 92 می باشد .

وی افزود :از این اعتبارات 304 میلیارد تومان استانی بوده و توزیع آن بین فصول و شهرستانها توسط شورای برنامه ریزی استان و کمیته برنامه ریزی شهرستانها صورت خواهد گرفت .

استاندار گیلان با بیان اینکه توزیع اعتبارات براساس تکمیل پروژه های نیمه تمام است گفت :در این زمینه اولویت با طرح هایی است که بالای 80 درصد پیشرفت کار دارند.

نماینده عالی دولت در گیلان خاطرنشان کرد : 526 میلیارد تومان نیز برای طرحهای ملی و استانی ویژه نظیر راه آهن قزوین – رشت ، پروژه های راهسازی ، بیمارستانها ، سدها ، احیاء تالاب انزلی و آب و فاضلاب اختصاص یافته است . دکتر نجفی افزود :امسال برای راه آهن 238 میلیارد تومان از محل بودجه و باقیمانده اعتبار برای اتمام راه آهن از محل فاینانس خارجی تأمین خواهد شد .

در این نشست که هریک از نمایندگان در زمینه ی اولویت طرح های عمرانی استان مطالبی را بیان کردند نماینده ی صومعه سرا و رئیس مجمع نمایندگان نیز با تأکید برتوزیع عادلانه ی اعتبارات عمرانی براساس شاخص های زیربنایی هرشهرستان گفت : با تخصیص اعتبارات عمرانی و تعامل خوب نمایندگان مجلس و مسئولان استان امیدواریم گام های مؤثری در زمینه ی تکمیل طرح های عقب مانده برداشته شود .

حمید رضا خصوصی افزود : با عزمی که در استان وجود دارد چشم انداز روشنی در پیش است و ما با همدلی اجرای پروژه های عمرانی را با قاطعیت پیگیری می کنیم .

نجفی26

نجفی 28

نجفی 29

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان