Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: مدیران این دولت نیز پایبند به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی که در راس آن ولایت فقیه به عنوان ستون خیمه انقلاب است، هستند.

رضا علیزاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در نشست مشترک با رییس شورای عالی قشر بسیج و رییس سازمان بسیج کارمندی گفت: بسیج یک نهاد مردمی و جزء تشکل های شاخص نظام اسلامی است و بی تردید می تواند منشا اثرات خیری در عرصه های مختلف کشور شود.

علیزاده در خصوص ویژگی های بسیج گفت: اهداف حضرت امام (ره) برای تشکیل بسیج بسیار بلندنظرانه بوده است و حرکت بسیج می بایست در مسیر انقلاب و آرمانهای موردنظر دنبال شود .

علیزاده با توجه به بستر فضای سیاسی کشور اظهار کرد: کشورمان در شرایط حساس سیاسی قرار داشته و کشورهایی که اعتلای ایران را بر نمی تابند به اشکال مختلف درصدد منزوی کردن و ضربه زدن به کشورمان هستند که با درایت و تدبیر باید با این موضوع مواجهه داشت .

وی در خصوص مدیران انتصاب شده در دولت تدبیر و امید گفت: افرادی که امروز برای جایگاه های مختلف مدیریتی استان انتخاب شده اند، دلسوز و دلبسته نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، گاها تلقی ناصواب و یک برداشت سیاسی یکسویه در خصوص آنان وجود دارد که این موضوع باید اصلاح شده و با برداشت دقیق تر از توانمندی، دیدگاه ها و اعتقاداتشان حمایت همه جانبه از آنان صورت گرفته تا اهداف و برنامه های دولت یازدهم محقق شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: به عنوان یکی از مدیران اجرایی تاکید می کنم، مدیران این دولت نیز پایبند به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی که در راس آن ولایت فقیه به عنوان ستون خیمه انقلاب است، هستند و این موضوعات جزء خط قرمز بوده و هیچگاه عدول نمی شود.

علیزاده گفت: امروز فارغ از همه مباحث سیاسی باید مهمترین دغدغه، پرداختن به مباحث توسعه ای استان و اشتغال باشد که همه باید با ایجاد فرصت خدمتگزاری برای مدیران دلسوز و تلاش سازنده همه گروه های فعال، دست به دست هم دهیم تا ارتقای جایگاه استان فراهم شود./منبع : ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان