Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

مراسم عزاداری برای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در دهه اول محرم امسال ، به سان سال های قبل و حتی بهتر از گذشته ، با شور و حال فراوانی برگزار گردید . به نظر بنده و بسیاری از ناظران صاحب قلم ، کیفیت دسته ها و هیئت های عزاداری ، از نظر نظم ، انسجام و هماهنگی ، وضعیت بهتری نسبت به سال های پیش داشت و به همین دلیل نیز لازم است که از کلیه عزاداران گیلانی تشکر و قدردانی گردد .

حضور پررنگ استاندار گیلان ؛ آقای مهندس قهرمانی ، در مساجد و هیئت های عزاداری ایام محرم ، نیز از موارد قابل ذکر است که باید مورد توجه سایر مسئولین و مدیران ارشد استان ، قرار گیرد .

مناسب است که مدیران ما به این نکته مهم توجه داشته باشند که رسیدن به برخی مقامات و موقعیت های اجتماعی و افزایش سرگرمی های کاری و شغلی ، آنان را از مردم دور نساخته  و در ابراز عشق و ارادت به ساحت مقدس ائمه معصومین(ع) و بخصوص حضرت اباعبدالله الحسین(ع) کوتاهی و قصور ننمایند .

بدیهی است که حاضر شدن در مجالس نورانی ذکر شریف اباعبدالله(ع) و گوش فرا دادن به مداحی ها و سخنرانی ها و شنیدن پیشنهادات و انتقادات وعاظ و روحانیون محترم ، علاوه بر مفید بودن برای روحیه خود مسئولین ، موجب سامان دهی بهینه محافل مذهبی یاد شده ، خواهد گشت

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان