Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

مشاور فرهنگی سردار رویانیان خبر منتشره درباره اهدای کارت سوخت 500هزار تومانی میان بازیکنان و کادر فنی این تیم را تکذیب کرد.  متن کامل واکنش سردار رویانیان به تذکر بخش تحلیلی الف به این شرح است:

مدیر مسوول محترم سایت الف  با سلام

پیرو درج خبری با عنوان «خبری که توضیح سردار رویانیان را می طلبد» بر روی خروجی این سایت در تاریخ اول مهرماه سال جاری با کد 118345 خواهشمند است برابر قانون مطبوعات نسبت به درج مطلب ذیل که عین جوابیه باشگاه پرسپولیس است اقدام گردد.

هیچ کارت سوختی به بازیکنان پرسپولیس داده نشده است

حسین فریدونی، مشاور فرهنگی سردار رویانیان ضمن تکذیب خبر اهدای کارت سوخت 500 هزار تومانی به اعضای تیم پرسپولیس گفت: هیچ کارت سوختی به بازیکنان پرسپولیس داده نشده است.

وی با اشاره به این که محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز پنجشنبه با بازیکنان و کارد فنی تیم دیدار و ضمن آشنایی از آنها خواست که تمام توان خود را برای رقابت بعدی یعنی دیدار روز یکشنبه با فجر سپاسی شیراز  بکار بندند گفت: در پایان این دیدار سردار رویانیان با توجه به اختیارات خود به عنوان مدیرعامل باشگاه به هریک از بازیکنان و کادر فنی تیم یک عدد کارت هدیه 500 هزار تومانی از بودجه تیم پرسپولیس داد که این امر هیچ ارتباطی با مسوولیت ایشان در ستاد حمل و نقل و سوخت کشور نداشته و ندارد.

مشاور فرهنگی سردار رویانیان با تاکید بر این که از اصحاب رسانه انتظار می رود اخبار و اطلاعات درست را تنها از وب سایت رسمی باشگاه دریافت کنند تصریح کرد: بدیهی است درج چنین اخباری با مثابه نشر اکاذیب بوده و ضمن مشوش کردن ذهن هواداران عزیز موجب افترا به مسوولان دولتی که سالها در مقام خود صادقانه خدمت کرده اند، می شود. وی ادامه داد: پر واضح است که سردار رویانیان که سالها در نیروی انتظامی مسوولیتهای مختلفی را بر عهده داشته است قطعا بسیار بیشتر از نویسندگان چنین مطالبی به بیت المال حساس بوده و یکی از دلایل اصلی انتخاب ایشان به سمت مدیرعاملی باشگاه پرطرفدار پرسپولیس، صداقت، امانت داری و مسوولیت پذیری ایشان بوده است.  مشاور فرهنگی سردار رویانیان با تاکید بر این که باشگاه پرسپولیس و ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور حق پیگیری حقوقی و قضایی انتشاردهندگان این گونه اخبار را برای خود محفوظ می داند خطاب به افرادی که طی روزهای اخیر با اظهارنظرهای بی پایه و اساس خود قصد مسموم کردن فضای رسانه ای کشور را علیه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را دارند گفت: قطعا دلسوزان و هواداران تیم بزرگ و محبوب پرسپولیس با نیت شوم این افراد آشنا هستند و نمی گذارند این افراد به اهداف خود دست یابند. بدیهی است باشگاه پرسپولیس در شرایط فعلی نیازمند همدلی، مشارکت و همراهی تمامی طرفداران واقعی تیم است و همانگونه که سردار رویانیان نیز در اظهارات خود تاکید کرده اند اعضای کادر جدید باشگاه پرسپولیس تمام تلاش خود را برای پیروزی این تیم و رفع مشکلات و مسایل قبلی بکار خواهند بست و با این گونه اظهرات هرگز دلسرد نمی شوند.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 2

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان