Tuesday، 27 February 2024 | سه شنبه، 08 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به افزایش کیفیت خدمات رسانی در حوزه درمان گفت: وضع بهداشت و درمان راضی کننده نیست و راه زیادی تا بهبود این وضعیت باقی است.

سید حسن قاضی زاده هاشمی عصر دوشنبه و به هنگام افتتاح بیمارستان الغدیر شهرستان سیاهکل توجه به بخش سلامت را یکی از اولویت های دولت تدبیر و امید دانست و اظهار داشت: هر چند در حوزه بهداشت و درمان و کیفیت ارائه خدمات درمانی به موفقیتهای چشمگیری دست پیدا کرده ایم اما هنوز وضع بهداشت و درمان راضی کننده نیست و راه زیادی تا بهبود این وضعیت باقی است.

وی افزود: طرح سلامت یکی از دغدغه های اصلی دولت تدبیر و امید است و امید داریم که بتوانیم مشکلاتی که در این بخش وجود دارد را به زودی برطرف کنیم.

قاضی زاده اظهار داشت: در سال های گذشته بیماران برای بستری شدن ۳۷درصد پرداخت می کردند که  امروز به ۶درصد پرداخت رسیده است.

 وی بابیان اینکه در بخش ارتقای خدمات و پرداخت معوقات کارهای خوبی صورت گرفته است تاکید کرد: برای افزایش کیفیت خدمات رسانی باید تلاش بیشتری کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن بازدید از بخش های داخلی، زنان و زایمان، جراحی عمومی، دیالیز، ccu و اورژانس بیمارستان ۳۲ تختخواب غدیر سیاهکل اتمام پروژه بیمارستان الغدیر سیاهکل افتتاح آن را یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل نیز در این مراسم اظهار داشت: با توجه به بهره برداری از پروژه محور سراوان به سیاهکل که قبل از سال جدید انجام خواهد شد، شهرستان سیاهکل بیش از گذشته پذیرای مسافران و گردشگران خواهد بود.

ایرج ندیمی با اشاره به اینکه جمعت سیاهکل به چندین برابر جمعیت فعلی خواهد رسید گفت: مسئولین نظام باید در تمام بخش ها آماده خدمات رسانی بیشتر و فراهم نمودن زیرساخت های باشند.

عضو گروه اقتصادی مجلس افزود: امروز شاهد افتتاح یکی از آرزوهای دیرین مردم سیاهکل هستیم که به لطف پروردگار و نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید محقق شده است./منبع : مهر

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان