Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از افتتاح پنج بیمارستان این استان در سال 94 خبر داد.

انوش برزیگر بعد از ظهر امروز در مراسم تجلیل از جمعی خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن عید نوروز اظهار داشت: سلامتی بزرگ ترین نعمتی است که یک انسان می تواند از آن برخوردار شود.

وی با بیان اینکه اگر انسان از مال دنیا غنی باشد، اما سلامت نباشد سودی نمی برد، افزود: امیدواریم بتوانیم در سال جدید برای خدمتگزاری به مردم تلاش مضاعف کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان اجرای طرح تحول سلامت را اقدامی انقلابی در عرصه سلامت و بهداشت کشور خواند و تصریح کرد: این طرح توسط همکاران به خوبی اجرا شده و پروژه های مناسبی در راستای این طرح به بهره برداری رسیده که بار مثبت داشته است.

این مسئول به افتتاح چند پروژه بیمارستانی و مرکز بهداشت و درمان در سفر وزیر بهداشت به گیلان اشاره کرد و گفت: همکاران زیادی برای افتتاح این پروژه ها به ویژه در حوزه بهداشت و درمان تلاش کردند.

برزیگر خاطرنشان کرد: در سال جدید پنج بیمارستان آستارا، تالش، رضوانشهر، لاهیجان و لنگرود به بهره برداری می رسد که تحول بسیار خوبی در بخش بهداشت و درمان استان ایجاد می کند.

وی تجهیز مراکز بیمارستانی گیلان به دستگاه سی تی اسکن را از جمله برنامه های مهم علوم پزشکی گیلان در سال 94 عنوان کرد و یادآور شد: ساختمان جدید اورژانس بیمارستان رازی رشت نیز ساخته می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ساماندهی به وضعیت اورژانس بیمارستان پورسینای رشت را از دیگر برنامه ها ذکر کرد و متذکر شد: در بخش های آموزشی ، پژوهشی، دانشجویی و... تغییرات زیادی ایجاد شده که در سال جدید شاهد آن خواهیم بود.

این مسئول با بیان اینکه گیلان در آستانه تحول بسیار در حوزه بهداشت و درمان است، خاطرنشان کرد: مرکز اورژانس دانشکده در آینده نزدیک تاسیس می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان