Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس شورای شهر رشت گفت: دلایل عدم مشارکت سرمایه گذاران در پروژه های شهرداری رشت بررسی می شود.

عباس صابر ظهر  امروز در نشستی با خبرنگاران، اظهارداشت: رسانه ها در برنامه های آموزش شهروندی و انتقال مفاهیم آموزشی می توانند به شورا و شهرداری کمک کنند.

وی با بیان اینکه انتقال دغدغه ها و نیازهای مردم از طریق رسانه ها به مسئولان انجام می گیرد، افزود: رسانه ها پل ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند و تسریع برنامه های مدیریت شهری جایگاه رسانه برای همگان مشهود است.

رئیس شورای شهر رشت با اشاره به مشکلاتی که در سطح شهر رشت وجود دارد، گفت: آسفالت شهر رشت به درجه خستگی رسیده است و این بدان معنا ست که دیگر توان باروری و قدرت ترمیم از آسفالت شهر رشت گرفته شده است.

صابر با تاکید بر اینکه آسفالت کل شهر رشت بودجه سنگینی دارد، خاطرنشان کرد: این بودجه به میزان بودجه چهار سال شهر شرت است که به هیچ وجه مقرون به صرف نیست.

وی با تاکید بر اینکه منابع شهری محدود است و باید با توجه به این منابع محدود برنامه ریزی شود گفت: اگر جاذبه سرمایه گذاری در شهر رشت ایجاد شود سرمایه گذار ورود می کند و مشکلات آن را هم می پذیرد.

عضو شورای شهر رشت نیز در این نشست اظهار داشت: نهادینه سازی سبک زندگی فاطمی در بهار فاطمی امسال مورد توجه مسئولان فرهنگی قرار گیرد.

فاطمه شیرزاد با بیان اینکه در سال 94 شورای اسلامی رشت با رویکردها و برنامه های نو به شهروندان خدمت رسانی می کند، اظهار داشت : با توجه به ورود گردشگران به استان شورای شهر رشت نگاه ویژه به محیط زیست در سال 94 را در دستور کار خود دارد.

وی با بیان اینکه در سال 94 عدالت محوری در همه محلات رشت مورد توجه است، افزود: اعضای شورا در سال آینده با انسجام و همدلی بیشتر پیگیر مشکلات مردم خواهند بود.

صابر 2

صابر 3

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان