Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : صدها نفر از فعالان ضدجنگ با تجمع مقابل کاخ سفید و آیپک خواستار ادامه مذاکره با ایران و مقاومت در برابر لابی آیپک شدند.

روز اول فروردین صدها نفر از مخالفان تبعیض نژادی مقابل کاخ سفید تجمع کردند. افراد حاضر در این تجمع پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آنها نوشته شده بود: "با ایران جنگ نکنید"، "مذاکره با ایران آری، بمب نه"، "از پهپاد برای کشتار های دسته جمعی استفاده نکنید" و "جنگ با ایران هرگز".

در این تجمع 3 نفر با پوشیدن لباس زندانیان و از سوی دیگر سربازان کهنه کار آمریکایی که پرچم ایران را در دست داشتند مخالفت خود با درگیری نظامی با ایران را ابراز داشتند.

یکی از سربازان کهنه کار حاضر در این تجمع گفت: ما مردم ایران را دوست داریم و هرگز به دنبال جنگ با این کشور نیستیم.

معترضان پس از سخنرانی یکی از افراد مقابل کاخ سفید به سمت ساختمان آیپک راهپیمایی کردند. یکی از برگزار کنندگان این تجمع با اعلام اینکه این ساختمان مرکز فساد و کشتار مردم بیگناه است، گفت: افرادی که مشغول رفت و آمد به این ساختمان هستند صدای کودکان و مردم بیگناه را محو می کنند. اینجا مکانی است که سناتورهای آمریکایی منافع اسرائیل را به منافع آمریکا ترجیح می دهند.

در ادامه این راهپیمایی معترضان به سمت ساختمان شرکت هانی ول، یکی از شرکت های تولید کننده پهپادهای نظامی آمریکا تجمع کردند. یکی از سخنرانان گفت: تصور نکنید این پهپادها جنایت کاران و مجرمان را به قتل می رسانند. آنها افرادی را به قتل می رسانند که از سوی مقامات دستور قتلشان صادر شده باشد.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان