Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی از سوی رهبر فرزانه انقلاب گفت: همراهی مردم ، نهادها و شخصیت ها با دولت، بستر آرامش را برای توسعه و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در استان بوجود آورده است.

به گزارش عصر چهارشنبه روابط عمومی استانداری گیلان، محمدعلی نجفی افزود: همیشه دولت هایی موفق بوده اند که مردم در کنارشان حضور داشتند .

وی با بیان اینکه با نامگذاری امسال از سوی رهبر فرزانه انقلاب فضای مناسبی جهت پیشبرد آرمانهای انقلاب و خدمت به مردم بوجود آمده، اظهار کرد: قطعا همراهی بی نظیری که مردم استان سال گذشته با ما داشتند، در سال جدید مضاعف خواهد شد.

نجفی بیان داشت: همراهی خوب مردم و شخصیت ها و نهادهای مختلف موجب شد بستر آرامش در گیلان برای توسعه و اجرای سیاست های دولت تدبیر وامید بوجود آید.

استاندار گیلان با بیان اینکه رهبر انقلاب در پیام نوروزی نقشه راه دولت و ملت را ترسیم کردند، گفت: توصیه من به همه گروه های سیاسی و تفکرات مختلف این است که با حفظ اندیشه های خود در مواضع اصلی نظام، در کنار هم باشیم تا دولت در مسیر موفقیت های نظام پرتوان تر حرکت کند.

نجفی با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه در سال گذشته مدیریت جهادی در برخی از بخش ها بارز و آشکار بود، گفت: باید این مدیریت جهادی را برای حل مشکلات مردم تقویت کنیم.

امسال از سوی مقام معظم رهبری، سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی نامگذاری شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان