Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : سرپرست کمیته امداد گیلان گفت: مردم گیلان در طرح نوروزی ۱۱ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند.

علیرضا محمدی ظهر امروز در دیدار با نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تبریک فرارسیدن سال نو و گرامیداشت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و با تاکید بر همدلی و همزبانی بیشتر کارکنان این نهاد در سال جدید، اظهار داشت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری در سال جدید که به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی مزین شده است بر همگان تکلیف است که در راستای تحقق این امر تلاش مضاعف تری را انجام دهیم.

وی با اشاره به افزایش 20 درصدی کمک به نیازمندان در آستانه نوروز، افزود: همه باید تلاش کنیم تا با برنامه ریزی بهتر در سال جدید بتوانیم خدمات شایسته تری را به اقشار محروم جامعه ارائه دهیم.

سرپرست کمیته امدادگیلان با بیان اینکه اهل بیت (ع) به ویژه حضرت زهرا (س) در طول زندگیشان همواره در کنار نیازمندان بوده اند، گفت: باید با تاسی از سیره و روش ائمه معصومین (ع) آرامش و آسایش بیشتری را به خانواده های نیازمند هدیه دهیم و در راستای توانمندسازی آنان در بخش های مختلف اقتصادی، فرهنگی و دینی گامهای بلندتری برداریم .

محمدی تصریح کرد:کمیته امداد به عنوان نهادی حمایتی و  ولایتی بتواند با بهره گیری از هدایت ها و راهنمایی های حکیمانه علمای  عظام همواره منشأ و مصدر خدمت به محرومان واقعی باشد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

وی با بیان اینکه  مردم نیکوکار گیلان در مراسم شور نیکوکاری حدود 11 میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند، اظهار داشت:  از مجموع کمک های مردمی بیش از  4 میلیارد و 936 میلیون ریال به صورت نقدی و بیش از 5 میلیارد و 873 میلیون ریال هم بصورت غیرنقدی بوده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان