Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت: جوامع محلی در حفاظت از منابع طبیعی گیلان توانمند می شوند.

داود زارع بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به استقرار اکیپ های ثابت و سیار یگان های حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری در ایام تعطیلات نوروزی، اظهار داشت: در پی هماهنگی های به عمل آمده تمامی نیروهای یگان حفاظت شهرستان ها واداره کل در حالت آماده باش کامل هستند.

وی افزود:با استقرار امکانات مناسب به ویژه در مراکز حفاظت و قرقبانی جنوب، شرق و غرب استان تمامی مبادی و مسیرهای تردد توسط عوامل یگان حفاظت کنترل می شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان و دست اندکاران حفاظت از انفال در هفته منابع طبیعی در سال گذشته، گفت: سخنان ایشان فصل الخطابی بود برای همه آحاد کشور تا اهتمامی بیشتر و همتی مضاعف برای صیانت و پاسداشت از این مواهب الهی مصروف کنند.

زارع با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری برای حافظان منابع طبیعی حکم و قانون محسوب می شود، تاکید کرد: تمام تلاش و توان خود را برای پیروی از ولایت به خصوص در راه پاسداشت طبیعت و مقابله با هر گونه اقدام سود جویانه بکار می بریم.

وی با بیان اینکه امسال جوامع محلی در حفاظت از منابع طبیعی گیلان بیش از گذشته توانمند می شوند، تصریح کرد: مشارکت های مردمی در همکاری با ماموران منابع طبیعی برای حفاظت از عرصه های ملی نقش مهمی را ایفا می کند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان خاطرنشان کرد: خط ارتباطی 1504 به صورت شبانه روزی در اختیار مردم طبیعت دوست اعم از گیلانیان ساکن و یا میهمانان نوروزی استان است./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان