Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس هئیت بازرسی از مراکز و سازمان های ارائه دهنده خدمات اجرایی خدمات سفر وزارت کشور از بازرسی ستاد خدمات اجرایی 14 استان خبر داد و گفت: 11 وزارتخانه برای خدمات رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی سراسر کشور معرفی شده اند.

محمدرضا حبیب زاده ظهر امروز در حاشیه بازرسی سرزده از بیمارستان شهید انصاری رودسر و طرح راهنمای مسافران نوروزی اظهار کرد: با توجه به ابلاغ وزارت کشور 11 وزارتخانه از 27 اسفند برای خدمات رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی سراسر کشور معرفی شده اند.

وی بازرسی و ارزیابی از عملکرد دستگاه های اجرایی درباره گردشگران و مسافران نوروزی را از اهداف ستاد ارزیابی عنوان کرد و افزود: بازرسی از هتل ها، مراکز اقامتی، پایانه های حمل و نقل، بیمارستان ها، مراکز فروش ارزاق عمومی، جایگاه های عرضه سوخت، داروخانه های شبانه روزی و ... استان های کشور تا 15 فروردین ماه جاری ادامه دارد.

رئیس هئیت بازرسی از مراکز و سازمان های ارائه دهنده خدمات اجرایی خدمات سفر وزارت کشور اضافه کرد: این ستاد عملکرد دستگاه های اجرایی خدمات سفر نوروزی را در تاریخ 17 فروردین به دولت ارائه می دهد.

وی از بازرسی ستاد خدمات اجرایی 14 استان کشور خبر داد و گفت: پیگیری و برطرف شدن مشکلات و کمبودها از سوی وزارت کشور از دیگر اهداف این بازرسی ها است.

حبیب زاده با اشاره به ورود یک میلیون و 100 هزار مسافر به شهرستان رودسر از سمت ورودی چابکسر و اقامت بالغ بر 310 هزار مسافر نوروزی در این شهرستان، گفت: استقبال زیاد مسافران و گردشگران از این شهرستان نشان دهنده تلاش فرماندار و مسئولان شهرستانی در انجام کار مدیریتی بوده که قابل قدردانی است.

وی درباره بازدید از بیمارستان شهید انصاری رودسر تصریح کرد: فقدان «سی تی اسکن»، «آی سی یو» و مشکل سیستم فاضلاب به دلیل نزدیکی به دریا از عمده ترین مشکلات این بیمارستان است.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به جمعیت بیش از 140 هزار نفری رودسر، بیمارستان مذکور پاسخ گوی ملزومات اولیه مردم خوب این شهرستان نیست.

وی در بازرسی از ایستگاه راهنمایی مسافران نوروزی هلال احمر رودسر متذکر شد: برای تأمین یک دستگاه آمبولانس و بهبود وضعیت ارائه خدمات به مسافران و مردم اقدام می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان