Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب تیم هسته ای است، گفت: موفقیت در مذاکرات هسته ای مرهون رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و است .

آیت الله زین العابدین قربانی در دیدار با فرماندهان سپاه قدس گیلان اظهار داشت : وقتی اوباما اعلام می کند که در برخورد با ایران راهی جز مذاکره نداشتیم این پیروزی بزرگی برای ملت ایران است .

وی افزود : برای رسیدن به این پیروزی تلفاتی مثل تقلیل سانتیفریوژ از 19 هزار به 5 هزار داشتیم ، اما اصل این قضیه را ثابت نمودیم خود کار بسیار بزرگی است زیرا حاضر نبودند حتی یکی داشته باشم .

وی ادامه داد : چرا مقام معظم رهبری در این مقطع امسال را سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی قرار داد ؟ از آنجائی که مذاکرات هسته ای زیر نظر رهبری صورت گرفته برای اینکه که با حرف های گوشه و کنار برخی ها دولت و مذاکره کنندگان تضعیف نشوند این شعار را برای امسال منظور کردند.

آیت الله قربانی با اشاره به اینکه ولایت فقیه و داشتن رهبری آگاه افزود: مقام معظم رهبری با جامعیت و هوشیاری نقشه های شوم دشمنان را برملا می کنند از این رو نعمت ولایت فقیه نعمتی است که باید بیش از پیش قدر آن را بدانیم.

وی با بیان اینکه مذاکرات ایران و 1+5 صحنه دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: درحالی که اوباما رئیس جمهور آمریکا از گزینه های روی میز سخن می گفت در برابر اراده و ایستادگی ملت ایران تسلیم شد.

آیت الله قربانی با تأکید بر اینکه مذاکره کنندگان هسته ای باید هوشیار باشند، تصریح کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری برای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران فصل الخطاب است.

وی با بیان اینکه ما به طرف آمریکایی هیچ اعتمادی نداریم، تأکید کرد: همواره باید توجه داشت که موفقیت در مذاکرات هسته ای میان ایران و 1+5 مرهون رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه(س)، اظهار داشت: حضرت فاطمه(س) الگویی برای زنان و دختران مسلمان هستند و باید برای تبیین سیره فاطمی در جامعه تلاش کنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان